امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108582
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 142
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا پیشرو مدیرعامل بانک صادرات به مناسبت هفته بانکداری اسلامی و شصت و دومین سالگرد تاسیس بانک، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا پیشرو مدیرعامل بانک صادرات به مناسبت هفته بانکداری اسلامی و شصت و دومین سالگرد تاسیس بانک، مطالبی را عنوان کرد.

پیشرو اظهار داشت: ارایه خدمات بانکی توسط بانک صادرات ایران از سال ١٣٣١ آغاز شد. پس از آن بانک جهت کسب موفقیت و جلب رضایت مشتریان بی وقفه تلاش کرده است و در حال حاضر در مقایسه با بانک های ایرانی وسیع ترین شبکه شعب را در داخل و خارج از کشور دارا است.

وی ادامه داد: هم اکنون بانک صادرات ایران مالکیت ٢ بانک مستقل در خارج از کشور شامل بانک صادرات plc لندن و بانک صادرات تاشکند و همچنین سه بانک مشترک شامل فیوچر بانک بحرین، آرین بانک افغانستان، Honor bank بلاروس را در اختیار دارد و علاوه بر این شعب بانکی متعلق به این بانک در خاورمیانه، اروپا و آسیا بالغ بر ٢٢ واحد است.

مدیرعامل بانک صادرات ادامه داد: بانک صادرات ایران با توجه به گستردگی و سابقه ای که دارد از مشتریان زیادی برخوردار است. به منظور تسریع در فرآیند ارایه خدمات و دسترسی آنها به خدمات نوین بانکی، کلیه شعب به سیستم online سپهر(سیستم پردازش هوشمند رایانه ای) مجهز شده اند و این بانک، بیش از ٥٣ میلیون حساب online برای مشتریان خود افتتاح، ٤٤ میلیون انواع کارت الکترونیکی و اعتباری برای مشتریانش صادر کرده و با در اختیار داشتن ٤٤٣٠ دستگاه خودپرداز ثابت و سیار در اقصی نقاط کشور و ٤٣٠ هزار دستگاه پایانه فروشگاهی (pos) سهم بسزایی در ارتقاء کمی وکیفی خدمات نوین بانکی داشته و گام های موثری در تحقق اهداف دولت الکترونیک برداشته است.

وی گفت: مشتریان این بانک با استقبال زیاد از جدیدترین خدمات شامل بانکداری اینترنتی و همراه بانک استفاده می‌کنند و ارتقای کمی و کیفی خدمات نوین در بانک هدفی است که کلیه مدیران و کارکنان به آن الزام دارند.

پیشرو افزود: بانک صادرات ایران پس از خصوصی شدن تغییرات اساسی در جهت چابک تر شدن و سودآوری بیشتر به وجود آورد که از آن جمله می‌توان به ادغام شعب کم بازده، تغییر و تحول در ساختار بانک به منظور کارایی بیشتر، مهندسی مجدد فرآیندها، مدیریت ریسک و رتبه بندی اعتباری مشتریان، افزایش بازدهی منابع انسانی، گسترش شعب جدید و واحدهای تابعه در نقاط مختلف دنیا، تنوع بخشیدن به محصولات و خدمات اشاره کرد.

وی در پایان گفت: مایلم تشکر صمیمانه خود را به تمامی کسانی که در بنیان و توسعه بانک در راستای موقعیت برترش در سیستم بانکداری ایرانی یاری نموده و همچنین کسانی که به بانک صادرات ایران بعد از گذشت شصت و دو سال ایمان و باور دارند، ابراز نمایم و به سهامدار عزیز اطمینان می‌دهم با توجه به پتانسیل و ظرفیت های که این بانک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی شده داراست می تواند چالشها را از پیش رو بردارد و فرصت ها و افق های جدیدی جهت توسعه و گسترش، فعالیت ها خود در آینده ترسیم نماید.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها