امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108591
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 57
‌به‌ گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط‌ عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور ابراهیم شوشتری در این‌باره اظهار داشت: در راستای احترام به

‌به‌ گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط‌ عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور ابراهیم شوشتری در این‌باره اظهار داشت: در راستای احترام به حقوق شهروندی و فراهم کردن آسایش برای همسایگان فرودگاه مهرآباد و پیرو دستور وزیر راه‌ و شهرسازی پروازهای این فرودگاه از ساعت 24 شب تا 5 صبح به ساعات دیگر روز منتقل می‌شوند.

به گفته وی در حال حاضر تعداد اندکی از پروازها در این ساعت انجام می‌شود که با آغاز برنامه پروازی زمستانی از اوایل آبان ماه، این پروازها حذف می‌شوند.

وی همچنین در خصوص انتشار خبری مبنی بر «انتقال پروازهای داخلی بیش از 1.5 ساعت به فرودگاه امام خمینی (ره)» اظهار داشت: این مساله در دستور کار بوده اما اجرای آن منوط به فراهم شدن زیرساخت‌های لازم در فرودگاه امام‌خمینی(ره) و هماهنگی همه بخش‌های درون و برون سازمانی است.

شوشتری توضیح داد: این طرح برای پروازهایی در مسافت دور از تهران در نظر گرفته شده است و البته باید مورد مطالعه بیشتری قرار گیرد.

به گفته وی بر اساس سیاست‌های جدید، ظرفیت فرودگاه مهرآباد باید به 10 میلیون مسافر کاهش یابد این درحالی است که در حال حاضر بیش از 13 میلیون مسافر از فرودگاه مهرآباد جابة‌جا می‌شود.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها همچنین با اشاره به افزایش روز افزون پروازهای عبوری از فراز کشور گفت: با ایجاد راه هوایی جدید به طول بیش از 2 هزار کیلومتر که از مرز ایران - ترکیه شروع و در حوالی جزیره سیری به پایان می‌رسد، فضای خوبی برای پروازهای عبوری فراهم شده به‌ طوری که روز هشتم شهریور ماه آمار پروازهای عبوری به عدد 923 پرواز در روز رسید.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها