امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108593
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 57
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه دی، سید مجید بختیاری اظهار داشت: با ارائه صورت‌های مالی 1392 و گزارش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه دی، سید مجید بختیاری اظهار داشت: با ارائه صورت‌های مالی 1392 و گزارش حسابرسی شرکت بیمه دی به فرابورس، نماد این شرکت بازگشایی می‌شود. 

مدیرعامل شرکت بیمه دی افزود: پس از چندین ماه تلاش بی‌وقفه مدیران و پرسنل بیمه دی برای شفاف سازی حساب‌های شرکت، عمده خسارت‌های معوق و بدهی‌های شرکت پرداخت شده و هم‌اکنون بیمه دی در وضعیت مناسبی در صنعت بیمه قرار دارد.

وی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی این شرکت در تاریخ 23 شهریور ماه گفت: اسناد مالی و قانونی به فرابورس تقدیم شده و در هفته آینده منتظر بازگشایی نماد این شرکت هستیم.

بختیاری ضمن تشکر از حمایت‌های ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرعامل بانک دی و نیز نظارت عالمانه رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای رفع مشکلات گذشته گفت: برنامه‌های ویژه‌‌ای در جهت افزایش فروش در سال جاری ترسیم کرده‌ایم که با انضباط شکل گرفته در شرکت و کار حرفه‌ای همکاران به این مهم دست خواهیم یافت.

نایب رئیس هیئت مدیره بیمه دی افزود: با حمایت‌های ویژه سهامداران توانگری مالی شرکت در آینده نزدیک در سطح مناسبی قرار خواهد گرفت و این نوید را به سهامداران می‌دهیم که با انضباط مالی شکل گرفته و جذب پرتفوهای جدید، مشکلات بیمه دی پایان یافته و این شرکت در مسیر رشد و سوددهی مناسب قرار خواهد گرفت.

به گزارش فارس، نماد بیمه دی در فرابورس پس از گذشت حدود 9 ماه همچنان متوقف است و اداره نظارت بر ناشران فرابورسی چند روز پیش در گزارشی علت توقف و اقدامات این اداره را علام کرد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها