امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108635
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ماسال، مصطفی کواکبیان دقایقی پیش در اردوی دو روزه تابستانی حزب مردم‌سالاری استان‌های کشور در سینما ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ماسال، مصطفی کواکبیان دقایقی پیش در اردوی دو روزه تابستانی حزب مردم‌سالاری استان‌های کشور در سینما شادی این شهر از حضور 25 استان کشور در این اردوی تابستانی خبر داد.

وی برگزاری اردوی مذکور را پیش‌کنگره‌ای برای کنگره‌ اصلی خواند و افزود: خانه کارگر و حزب مردم‌سالاری در بین 19 حزب جریان اصلاحات برادر‌خوانده هستند و حزب مردم‌سالاری افتخار سیاست‌ورزی دارد و 15 سال از فعالیت آن می‌گذرد.

دبیر کل حزب اصلاح‌طلب مردم‌سالاری توانایی این حزب را زیاد دانست و تصریح کرد: در مجلس هشتم و نهم هیچ اصلاح‌طلبی از تهران به مجلس به جز علیرضا محجوب راه پیدا نکرد و این امر نشاندهنده جایگاه بالای محجوب در بین مردم است.

*منتظر توسعه سیاسی دولت یازدهم هستیم/عده‌ای هنوز دلواپسی دارند

وی احزاب را وسیله مناسبی در مسیر مردم‌سالاری خواند و خاطرنشان کرد: حزب‌داری کار بسیار سختی است و همه مدعی هستند.

کواکبیان با بیان اینکه دبیرکل حزب باید شنونده تمام نظرات اعضا باشد، یادآور شد: کمتر کسانی در کشور در راه حزب‌داری گام برداشته‌اند.

وی به برگزاری پنجمین همایش حزب مردم‌سالاری در دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: عده‌ای هنوز دلواپس هستند و ما یک سال صبر کردیم و منتظر توسعه سیاسی در دولت یازدهم هستیم.

دبیرکل حزب اصلاح‌طلب مردم‌سالاری با بیان اینکه برگزاری انتخابات شاخصه مهم مردم‌سالاری است، متذکر شد: جمهوریت، انتخابات بوده و رقابت لازمه انتخابات و لازمه رقابت احزاب هستند است.

وی با اشاره به اینکه مردم‌سالاری در ذات اسلام نهفته است، یادآور شد:  دموکراسی اسلامی بالاتر از دموکراسی غربی است.

کواکبیان درباره مسکوت ماندن طرح انتخابات در مجلس، اضافه کرد: حزب باید در جمهوری اسلامی تمام امکانات اطلاع‌رسانی، خبرگزاری و سایت، روزنامه و رادیو و تلویزیون داشته باشد.

وی با تصریح بر اینکه رئیس سازمان ملی یک شبکه تلویزیونی به احزاب اختصاص دهد، گفت: خانه احزاب باید در کشور راه‌اندازی شود ضمن اینکه اصل 168 قانون بر هیئت منصفه سیاسی در رسیدگی به جرم احزاب تاکید کرده است.

دبیر کل حزب اصلاح‌طلب مردم‌سالاری اقدام‌های دولت روحانی در حوزه‌های امنیت و بهداشت را خوب توصیف کرد و یادآور شد: از دولت روحانی می‌خواهیم اصلاحات را ادامه دهیم زیرا حزبی هستیم که در راستای قانون اساسی حرکت می‌کنیم و تاکنون در این راستا عمل کرده‌ایم.

*رای نیاوردن نجفی برای آموزش و پرورش نتیجه عملکرد ضعیف ما در انتخابات مجلس نهم بود/وزیر علوم مظلوم واقع شد

وی با بیان اینکه برای اتحاد اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس نهم تلاش کردیم خاطرنشان کرد: ما برای مجلس نهم بارها اعلام کرده‌ایم که برای همدلی اصلاح‌طلبان باید گام برداشت و اگر نجفی برای وزارت آموزش و پرورش رأی نیاورد نتیجه عملکرد ضعیف ما در انتخابات مجلس نهم بود.

کواکبیان به استیضاح وزیر علوم اشاره کرد و گفت: وزیر علوم مظلوم واقع شد و دولت باید حمایت بیشتری از او می‌کرد ضمن اینکه نمی‌خواست فرجی‌دانا از کابینه‌ دولت جدا شود.

وی با تاکید بر اینکه اصلاحات را در دولت یازدهم ادامه می‌دهیم، یادآور شد: تمام احزاب اصلاح‌طلب باید در با قرار گرفتن در کنار طرح «امام» ائتلاف ملی اصلاح‌طلبان کشور در حزب مردم‌سالاری قرار متحد و منسجم شوند.

*از دست دادن ریاست کرسی شورای شهر تهران اشتباه اصلاح‌طلبان در انتخابات شورا بود

دبیر کل حزب اصلاح‌طلب مردم‌سالاری از دست دادن کرسی ریاست شورای اسلامی شهر تهران توسط اصلاح‌طلبان را اشتباه اصلاح‌‌طلبان در اصل انتخابات شورا ذکر کرد.
انتهای پیام/2300/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها