امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10864
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 88
کمال‌الدین پیرمؤذن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: هنوز فراکسیون رهروان ولایت مجلس در مورد انتخاب نهایی کاندیدای مورد نظر ...

کمال‌الدین پیرمؤذن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: هنوز فراکسیون رهروان ولایت مجلس در مورد انتخاب نهایی کاندیدای مورد نظر برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری تشکیل جلسه نداده و ما روز سه‌شنبه با تشکیل جلسه حمایت علنی خود را از یکی از کاندیداهای اصولگرایان انجام می‌دهیم.

وی تصریح کرد: گزینه‌های ما در فراکسیون قالیباف، ولایتی یا رضایی است، اما قاطبه نمایندگان در شرایط فعلی بیشتر تمایل دارند از کاندیداتوری قالیباف حمایت کنند.

پیرمؤذن خاطرنشان کرد: با توجه به شیطنت‌های نظام استکباری و همچنین برخی مشکلات اقتصادی و معیشتی که مردم با آن درگیر هستند و گذر از این مرحله سخت کشور ما به رئیس جمهور استراتژیک و از همه نظر لایق و شایسته نیاز دارد که چنین برجستگی‌هایی را در قالیباف مشاهده می‌کنیم.

این مسئول بیان کرد: البته ما همچنان معتقدیم که مردم به قیم نیاز ندارند و این نظر شخصی بنده و در صورت تأیید و تصمیم‌گیری نهایی فراکسیون رهروان ولایت مجلس است و مردم باید خود تشخیص دهند که گزینه اصلح چه کسی است تا به او رأی دهند.

وی اضافه کرد: قطعاً با بصیرت و هوشیاری مردم انتخابات با شکوهی را شاهد خواهیم بود و ملت با لبیک به ندای رهبری فرزانه انقلاب به انتخابی بزرگ دست می‌زنند.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با اعلام اینکه بنده، حقیقت‌پور و میرقسمت موسوی جزو شورای راهبردی و سیاست‌گذاری ستاد مرکزی قالیباف هستیم، یادآور شد: به نظر بنده قالیباف از قدرت رأی‌آوری بیشتری در بین گزینه‌ها برخوردار است.

پیرمؤذن در ادامه با اشاره به تخصیص بخشی از یارانه‌های کشور به امر تولید ادامه داد: متأسفانه بخش تولید در پرداخت یارانه نادیده گرفته شده بود که ما سعی کردیم علاوه بر پرداختی یارانه مستقیم به مردم و همچنین یارانه دارو، تولید را نیز به این مجموعه اضافه کنیم.

عضو کمیسیون صنایع مجلس در پایان اذعان داشت: البته قرار شد از محل دیگر یک درصد منابع تأمین شده نیز به تولید اختصاص یابد تا بعد از رویداد بزرگ خلق حماسه سیاسی در 24 خرداد در صدد خلق حماسه بزرگ‌تر در عرصه اقتصادی باشیم.
انتهای پیام/62003/ذ30 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها