امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108647
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسن موسوی چلک از اختتامیه سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی با عنوان امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه در شهرستان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسن موسوی چلک از اختتامیه سومین کنفرانس مددکاری اجتماعی با عنوان امور اجتماعی در برنامه ششم توسعه در شهرستان گناباد برگزار شد اظهار داشت: به زودی جمع‌بندی این کنفرانس و مددکاری اجتماعی پس از ویرایش در اختیار کارشناسان و مسئولان قرار داده می‌شود.

وی تصریح کرد: نتایج کنفرانس به چند طریق از جمله سی‌دی، مقالات تهیه خواهد شد و این در حالی است که ویرایش‌ مورد نظر تا یکماه آینده انجام خواهد گرفت.

چلک با تاکید بر اینکه نسخه مکتوبی نیز به صورت محدود در اختیار مسئولان قرار خواهد گرفت گفت: امیدواریم دولت  یازدهم نیز به نتایج این کنفرانس را در تدوین برنامه ششم توسعه استفاده کند.

دبیر علمی کنفرانس مددکاری اجتماعی ادامه داد:‌ قبل از برگزاری کنفرانس جلساتی با مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین معاونت نظارت و راهبردی ریاست جمهوری گذاشته شده است که آنها اذعان داشتند که از نتایج این کنفرانس استفاده علمی خواهند برد.

چلک با تاکید بر اینکه این نخستین باری است که بخش غیر دولتی در حوزه سیاستگذاری کلان ورود پیدا کرده است گفت: در برگزاری این کنفرانس 400 نفر از نخبگان و کارشناسان اجتماعی همکاری داشتند و انتظار می‌رود که دولت محترم نیز از نتایج این کنفرانس استفاده کامل را ببرد.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در پایان گفت: امیدواریم دولت یازدهم در تدوین لایحه بودجه 94 نیز اعتبارات را در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی اختصاص دهد و از تمام ظرفیت کارشناسان در این زمینه استفاده کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها