امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108649
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، در خصوص احتمال حضور رئیس جمهور در موسم حج امسال گفت: رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد ...

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، در خصوص احتمال حضور رئیس جمهور در موسم حج امسال گفت: رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد برنامه‌ای برای حج امسال ندارد و چنانچه برنامه جدیدی برای وی و یا هر کدام از مقامات در نظر گرفته شود، سازمان حج و زیارت به گونه‌ای برنامه‌ریزی خواهد کرد تا بتواند در خدمت آنها باشد.

وی در خصوص سهمیه‌های حج امسال گفت: امسال هیچ سهمیه‌ای برای هنرمندان در نظر گرفته نشده است و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده تا زائرانی که بیش از 10 سال در صف انتظار حضور داشتند بتوانند در موسم حج امسال شرکت کنند.

اوحدی تصریح کرد: تنها سهمیه‌ای که امسال تعلق گرفته است مربوط به خانواده معظم شهداء، جانبازان و یک کاروان نیز ایثارگران نخبه‌ای هستند که کار مهمی را برای حفظ سلامت و امنیت کشور انجام داده‌اند.

به گزارش فارس، اولین گروه از زائران ایرانی خانه خدا ساعت 8:30 دقیقه فردا از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) عازم مدینه منوره می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها