امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108652
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
پروین سلیحی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: به اعتقاد من سالم‌سازی فضای کار یک خواسته بسیار طبیعی زنان جامعه است و اکثر زنان فارغ از اینکه ...

پروین سلیحی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: به اعتقاد من سالم‌سازی فضای کار یک خواسته بسیار طبیعی زنان جامعه است و اکثر زنان فارغ از اینکه بخواهند براساس اعتقادات مذهبی خود اظهارنظر کنند، دوست دارند در محیطی فعالیت کنند که در آنجا آرامش داشته باشند و طبیعی است که اگر مردان در این فضا حضور داشته باشند راحتی کار زنان محدود می‌شود.

وی ادامه داد: نباید به خاطر اجبار و ناگزیر بودن برخی از رفتارها بین زنان و مردان عادی شود چرا که اگر این ارتباطات زیاد شود ناخودآگاه رفتارهایی از فرد سر می‌زند که این رفتارها شایسته یک زن و یا مرد مسلمان ایرانی نیست.

این کارشناس امور زنان با بیان اینکه سالم‌سازی فضای کار باید زودتر از اینها انجام می‌شد، گفت: هم‌اکنون برای این کار بسیار دیر هم شده است و اگر در مورد سالم‌سازی فضای کار از کارمندان نظرسنجی شود اکثریت آنها به این موضوع رأی مثبت می‌دهند.

سلیحی افزود: متأسفانه مسائلی که بسیار بدیهی و مورد قبول تمام زنان ایرانی است توسط عده‌ای که می‌خواهند فضای جامعه را متشنج کنند به صورت یک امر نامعقول جلوه داده می‌شود و از یک مسئله بحق و منطقی جوی را ایجاد می‌کنند که نظام جمهوری اسلامی را محکوم کنند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون شاهد هستیم در نظام‌هایی که حتی اعتقاد زیادی به مسائل مذهبی ندارند برای حفظ امنیت روانی و سالم‌سازی فضای جامعه محیط حضور زنان و مردان را جدا می‌کنند و مسئولان باید با درایت به این مسئله بپردازند و من مطمئن هستم که تمام زنان جامعه این موضوع را می‌پسندند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها