امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108654
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
محسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص اینکه آیا پرونده م-ر برای تجدیدنظرخواهی به دیوان عالی رفته است ...

محسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص اینکه آیا پرونده م-ر برای تجدیدنظرخواهی به دیوان عالی رفته است یا خیر، گفت: این حکم هنوز به اصحاب دعوا ابلاغ نشده است و 20 روز پس از ابلاغ حکم متهم فرصت تجدیدنظرخواهی دارد.

وی افزود: تشریفات قانونی برای ابلاغ حکم معمولاً بیش از یک ماه طول می‌کشد چرا که حکم علاوه بر اصحاب دعوا باید به دادستان هم ابلاغ شود.

سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران در خصوص آخرین وضعیت پرونده رئیس جمهور سابق گفت: این پرونده در وقت احتیاطی قرار دارد.

افتخاری در تشریح وقت احتیاطی تصریح کرد: وقت احتیاطی به این جهت برای یک پرونده تعیین می‌شود که این پرونده از دستور کار قضایی خارج نشود.

وی افزود: برای مثال زمانی که ما در یک پرونده نیاز به استعلام پزشکی قانونی داریم وقت احتیاطی از سوی قاضی مشخص می‌شود تا در زمانی که مراحل قانونی و نامه‌نگاری‌ها طی می‌شود پرونده از مسیر قضایی خود خارج نشود بنابراین فعلاً نمی‌توانیم درخصوص زمان نهایی برای اعلام نتیجه این پرونده حرفی بزنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها