امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108655
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نقی میرزا کریمی اظهار داشت: روز گذشته محیط بانان پارک ملی لار حین گشت و پایش از حضور احتمالی چند شکارچی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نقی میرزا کریمی اظهار داشت: روز گذشته محیط بانان پارک ملی لار حین گشت و پایش از حضور احتمالی چند شکارچی در منطقه مطلع می‌شوند.

سرپرست پارک ملی لار با اشاره به اینکه محیط بانان پس از اطلاع از این موضوع و انجام بررسی‌های لازم به دقت وضعیت را زیر نظر قرار دادند گفت: این شکارچیان که با یک برنامه‌ریزی کامل و با تعداد 2 دستگاه خودرو وارد منطقه شده بودند پس از انجام اعمال مجرمانه شکار غیر مجاز تلاش داشتند شب هنگام با گمراه کردن مامورین از یکی از گذرگاه‌های منطقه خارج شوند.

وی ادامه داد: متخلفین که درحین عبور خودرو اول متوجه هوشیاری مامورین اجرایی منطقه شده بودند سعی در فرار و رها کردن لاشه حیات وحش در منطقه را داشتند که محیط بانان پارک ملی لار پس از عملیات تعقیب و گریز و تیراندازی هوایی این شکارچیان را متوقف و دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: پس از جمع آوری لاشه‌های رها شده و موجود در خودرو (5 رأس شکار شامل 2 رأس بز، 2 رأس بزغاله و یک رأس کلچه حدودا 2 ساله) از متخلفین کشف و ضبط شد.

میرزا کریمی افزود: این متخلفین که 5 نفر بودند در ساعت 2 بامداد امروز دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در پایان خاطر نشان کرد با توجه به هوشیاری محیط بانان و نقاط صعب العبور این پارک ملی و همچنین برنامه‌های تنظیمی برای پاسگاه‌ها و گذرگاه‌های منطقه هیچ متخلفی پس از شکار قادر به خروج از این منطقه نخواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها