امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10866
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 129
حامد قادرمرزی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: مردم تا قبل از تایید صلاحیت کاندیداها توسط شورای نگهبان در یک فضای شاید و نشاید ...

حامد قادرمرزی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: مردم تا قبل از تایید صلاحیت کاندیداها توسط شورای نگهبان در یک فضای شاید و نشاید بودند اما با مشخص شدن واجدین شرایط، در حال بررسی توانمندی‌های و ویژگی‌های اصلح کاندیداهای تایید صلاحیت شده هستند.

وی تصریح کرد: شناخت مردم از توانایی تعدادی از این کاندیداها به دلیل دور بودن آنها از فضای مدیریتی و یا خدمت در پست‌هایی که در فضای عمومی کشور کمتر به آن توجه شده است نیاز به بررسی بیشتری دارد.

وی فضای کنونی انتخابات را امیدوارکننده دانست و گفت: فضای جامعه کم‌کم به سمت شور و شوق و گرم شدن فضای انتخابات حرکت می‌کند و این مهم نوید مشارکتی گسترده و آگاهانه می‌دهد.

وی افزود: نحوه چینش کاندیداهای ریاست‌جمهوری هم به گونه‌ای است که از تمامی طیف‌های مستقل، اصولگرا و اصلاح‌طلب حضور دارند و با این وجود مشارکت حداکثری و تحقق حماسه سیاسی رقم می‌خورد.

قادرمرزی افزود: وابستگی کاندیداها به احزاب و گروه‌های مختلف در شرایط کنونی چندان مهم نیست چرا که تنها چیزی که اهمیت دارد میزان رضایت‌مندی مردم از برنامه‌های آنان است.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس نهم تصریح کرد:‌ این قضیه که فرد وابسته به چه گروه و یا جناحی است در این برهه زمانی برای مردم ملاک نیست بلکه مردم به دنبال کسی هستند که مشکلات اقتصادی آنها را ریشه‌یابی و رفع کند.

‌‌‌وی در پایان پیش‌بینی خود از میزان مشارکت مردم کردستان در انتخابات پیش‌رو را بالا دانست و گفت: مردم کردستان همواره نشان داده‌اند که در این قضایا از مردم سایر استان‌ها جلوتر هستند و در حقیقت این بار نیز با مشارکت حداکثری و انتخابی آگاهانه نشان می‌دهند که همچنان پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
انتهای پیام/79002/ش‌30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها