امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108663
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، رحیم خامدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نخستین سانحه رانندگی امروز در جاده قدیم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، رحیم خامدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نخستین سانحه رانندگی امروز در جاده قدیم قزوین ـ رشت یک دستگاه سواری پراید با پنج سرنشین با یک دستگاه کامیون ولوو برخورد کرد.

وی افزود: در این سانحه راننده خودروی پراید در دم فوت و چهار سرنشین دیگر به همراه راننده کامیون مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی قزوین علت این حادثه را تجاوز به چپ راننده پراید، نسبت به کامیون ولوو اعلام کرد.

این مسئول ادامه داد: همچنین در جاده قدیم قزوین ـ تهران یک دستگاه سواری پژو پارس با یک دستگاه کامیون بنز برخورد و پس از انحراف از جاده با یک دستگاه مینی‌بوس حوالی شرکت نستله تصادف کرد.

خامدی خاطرنشان کرد: در این سانحه راننده خودروی پژو پارس در راه انتقال به بیمارستان جان باخت و راننده کامیون و مینی‌بوس مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی قزوین یادآور شد: همچنین در تصادف دیگری در مشکین‌آباد قزوین یک دستگاه خودروی پژو 405 نقره‌ای با یک دستگاه سواری پژو 405 بژ به صورت شاخ به شاخ برخورد کرد که در این سانحه راننده پژو 405 بژ در دم فوت و راننده پژو 405 نقره‌ای مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

این مسئول علت این سانحه را انحراف به چپ راننده پژو 405 نقره‌ای، نسبت به پژو 405 بژ اعلام کرد.
انتهای پیام/2667/ر20/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها