امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108664
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، حمیدرضا عزیزپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعزیرات حکومتی استان زنجان در راستای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، حمیدرضا عزیزپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعزیرات حکومتی استان زنجان در راستای مقابله با قاچاق اقدامات مختلفی را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به رسیدگی به پرونده‌های قاچاق در در اسرع وقت، تصریح کرد:خوشبختانه با تلاش صورت گرفته توسط همکاران در تعزیرات حکومتی استان زنجان، این اداره کل جزو استان‌های برتر در رسیدگی به موقع به پرونده‌های تخلفاتی است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان در ادامه با ارائه گزارشی از پرونده‌های رسیدگی شده در این اداره کل طی هفته گذشته، افزود: در پی کشفیات گسترده در حوزه لوازم بهداشتی تقلبی در روزهای اخیر، در جدیدترین کشف صورت گرفته در شهرستان ایجرود، محموله بزرگ مواد غذایی غیر بهداشتی و لوازم آرایشی غیر قابل مصرف توقیف شد.

وی با اشاره به اینکه محموله کشف شده، غیر قابل مصرف بوده است، اضافه کرد: به علت غیر قابل مصرف بودن محموله مذکور امحا می‌شود.

عزیزپور در ادامه با اشاره به روند رسیدگی به پرونده تخلفاتی مذکور، بیان کرد: پس از رسیدگی شعبه ویژه جرائم قاچاق کالا و ارز متهم پرونده به پرداخت 280 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

این مسئول با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی استان با عاملان قاچاق مواد غذایی و بهداشتی به شدت و جدیت برخورد می‌کند، افزود: به علت تقلبی و غیر قابل مصرف بودن این محموله‌ها با عاملان قاچاق برابر مقررات قانون اعمال جریمه می‌شوند.
انتهای پیام/73005/ش20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها