امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108666
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مازندران، امیر پورجوزی ظهر امروز در آیین اختتامیه نهمین جشنواره سراسری نامه‌ای به امام رضا(ع) اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مازندران، امیر پورجوزی ظهر امروز در آیین اختتامیه نهمین جشنواره سراسری نامه‌ای به امام رضا(ع) اظهار داشت: مدرسه صداقت در منطقه صعب‌العبور چواژیه اسالم از توابع شهرستان تالش قرار دارد و نتوانستیم دو دانش‌آموز این مدرسه که به امام رضا(ع) نامه نوشته و در این جشنواره شرکت کرده بودند را به همراه خود بیاوریم.

وی تصریح کرد: یک هفته بعد از نوشتن نامه به جشنواره توسط آزیتا و زاهد، با توجه به اینکه دو دانش‌آموز این مدرسه که درخواست زیارت حرم رضوی را داشتند، خواسته این دو دانش‌آموز محقق شد.

معلم کوچک‌ترین مدرسه جهان افزود: آزیتا در نامه‌اش به بیماری مادر خود اشاره کرده بود که کارهای اولیه برای درمان مادر آزیتا هم در دست انجام است.

وی با بیان اینکه خواسته‌های مطرح شده این دانش‌آموزان با امام رضا(ع) محقق شد، تصریح‌ کرد: این‌ها از برکات امام رضا(ع) است.

پورجوزی با بیان اینکه این دانش‌‍‌آموزان اعتقادات خیلی قوی دارند، افزود: در سفر به زیارت حرم امام رضا(ع)، تحت تاثیر اعتقادات آزیتا و زاهد قرار گرفتم.

انتهای پیام/86007/غ20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها