امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108670
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در جمع اردوی ملی مربیان پیشتازان که در ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در جمع اردوی ملی مربیان پیشتازان که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد اظهار داشت: اردوهای دانش‌آموزی باید هدفمند شوند و نسبت به خلع‌های رفتاری، مسئولیت‌پذیری و تعهد به شهیدان این موضوع باید تقویت شود.

وی افزود: امیدواریم اردوهای دانش‌آموزی کشور با حضور مربیان سازمان دانش‌آموزی به خوبی برگزار شود.

فانی تصریح کرد:‌ تربیت یعنی ایجاد رفتار مطلوب پایدار در متربی و این رفتار یعنی بچه‌ها یاد بگیرند و مربیان می‌توانند این تربیت را به دانش‌آموزان منتقل کنند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به سازمان دانش‌آموزی مطلوب خاطر نشان کرد: سازمان دانش‌آموزی یک سازمان عمومی غیر دولتی است و به لحاظ باز بودن فعالیت‌ها غیر دولتی است و عمومی بودن به خاطر در خدمت تعلیم و تربیت بودن آن است.

وی افزود: از سازمان دانش‌آموزی انتظار دارم بتواند در رفتارسازی، تربیت اجتماعی و فرهنگی دانش‌آموزان موثر باشد.

فانی در خصوص کمک‌هایی که می‌توانند به سازمان دانش‌آموزی داشته باشند گفت: هر کاری که بتوانیم انجام دهیم از آن مضایقه نمی‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش افزود: کارکرد جامعه‌پذیری و اجتماعی را آموزش و پرورش دنبال می‌کند و در سال گذشته بودجه فعالیت‌های پرورشی حدود 3 میلیارد تومان بود و امسال این اعتبار به 40 میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: این اعتبار را 13 برابر کرده‌ایم یعنی بودجه معاونت پرورشی آموزش و پرورش 1200 درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به فعالیت و برنامه‌های پرورشی اظهار کرد: امیدواریم در برنامه ششم توسعه و بودجه سال 94 پیشرفت‌های خوبی را دنبال کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها