امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108674
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، مصطفی صادقیان رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان گفت: ماموران یگان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، مصطفی صادقیان رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان گفت: ماموران یگان تکاوری استان مستقر در ایستگاه بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا به یک دستگاه خودروی پژو 405 دستور توقف دادند که راننده خودرو بدون توجه به ایست ماموران متواری شد.

این مقام مسئول با بیان عملیات تعقیب و گریز ماموران برای متوقف کردن خودرو گفت: در نهایت راننده خودروی سواری عرصه را بر خود تنگ دیده و مجبور به توقف می‌شود که در بازرسی از آن مقدار 68 کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف شد.

صادقیان همچنین به کشف مقدار 35 کیلوگرم و 500 گرم تریاک از باک یک دستگاه کامیون باری ایسوزو خبر داد و گفت: این عملیات توسط ماموران ایست و بازرسی شهید شرافت نایین استان به اجرا درآمد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان با اشاره به دستگیری متهم در عملیات اجرا شده، گفت: در این دو عملیات دو دستگاه خودرو توقیف و پرونده متهمان به مراجع قضایی تحویل شد.
انتهای پیام/2301/ی/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها