امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108688
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، به موازات عملیات نظامی ارتش سوریه در شهر حمص برای پاکسازی کامل این شهر از عناصر و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، به موازات عملیات نظامی ارتش سوریه در شهر حمص برای پاکسازی کامل این شهر از عناصر و گروه‌های تروریستی مسلح و بازگرداندن امنیت به آن، مذاکرات برای دستیابی به آتش‌بس در این شهر و استان از جمله کوی «الوعر» ادامه دارد.

درخصوص مذاکرات جاری در کوی الوعر منابع محلی از ادامه نقض آتش‌بس توسط گروه‌های مسلح مستقر در این منطقه سخن می‌گویند که ممکن موجب تعویق برقراری آتش‌بس کامل در این منطقه شود.

یک منبع آگاه در کمیته آشتی ملی حمص در این خصوص تاکید کرد:‌ تمام تلاش‌های صورت گرفته برای اعلام آشتی ملی در این کوی ممکن است، با تاخیر مواجه شود که مهمترین دلیل آن لجاجت گروه‌های مسلح و پافشاری آنها بر مطالبات خویش است.

منبع مذکور با اشاره به اینکه این گروه‌ها اوامری را در این خصوص از مناطق دیگر دریافت می‌کنند، گفت:‌ در اغلب موارد این گروه‌ها بنابر دستورات دریافتی مجبور به نقض آتش‌بس می‌شوند.

با این حال این منبع تاکید کرد که گفت‌وگوها برای دستیابی به توافق در این کوی همچنان ادامه دارد و تلاش‌ها در این خصوص متوقف نخواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها