امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108696
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه السفیر لبنان، مدتی بود که سناریوی خودروهای بمبگذاری شده از صحنه سیاسی و امنیتی لبنان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه السفیر لبنان، مدتی بود که سناریوی خودروهای بمبگذاری شده از صحنه سیاسی و امنیتی لبنان حذف شده بود اما اگر مکان خودروهای جدید بمبگذاری شده کشف نمی‌شد نزدیک بود دوباره شاهد انفجارهای دیگر باشیم.

السفیر نوشت: به تازگی تعدادی خودروی بمبگذاری شده در قلمون (سوریه، نزدیک به مرز لبنان) کشف شد و این خودورهای با پلاک‌های لبنانی برای ضربه زدن به این کشور آماده شده بودند و اولین گزارش‌ها حاکی از آن است که برای هدف قرار دادن مراکز امنیتی و نظامی در نظر گرفته شده بودند.

منابع آگاه به «السفیر» گفتند عامل این بمبگذاری‌ها گروهک النصره بوده و 5 خودرو توسط این گروهک آماده انفجار شده بود و هدف مراکز حزب‌الله و نیز ایستگاه‌های امنیتی بود.
این منابع  ضمن تاکید بر اهمیت کشف این خودروها که چند روز پس از کشف تعدادی خودروی دیگر بمبگذاری شده در قلمون انجام شد، اعلام کردند این عملیات موفقیت‌آمیز با تلاش اطلاعاتی گسترده صورت گرفته است.

بر اساس این گزارش عملیات میدانی برای پیگیری تمام نقاطی که از آنها برای عملیات‌های بمبگذاری استفاده می‌شود ادامه دارد و تمرکز فعلی بر جرود در قلمون است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها