امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108723
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
حمید عشقی، دبیر اجرایی این جشنواره در حاشیه برگزاری این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار کرد: این جشنواره با دو موضوع رضوی و آزاد و در ...

حمید عشقی، دبیر اجرایی این جشنواره در حاشیه برگزاری این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار کرد: این جشنواره با دو موضوع رضوی و آزاد و در دو بخش بزرگسالان و دانش آموزی برگزار شده است.

دبیر اجرایی این جشنواره با بیان اینکه 49 اثر رسیده از 31 شاعر به دبیرخانه جشنواره مورد داوری قرار گرفت، افزود: پس از داوری آثار رسیده به تشخیص هیئت داوران جشنواره 10 اثر به عنوان برگزیده در این جشنواره انتخاب شدند.

وی گفت: مرضیه داوری شاعره توانمند و با استعداد کاشمری نیز با سروده "عصا" در بخش رضوی به عنوان نفر برگزیده از شهرستان به مرحله استانی دوازدهمین جشنواره شعر رضوی راه یافت.

این محفل ادبی که با حضور شاعران و علاقمندان به شعر و ادب پارسی در مجتمع فرهنگی هنری سرو کاشمر برگزار شد، 10 نفر از برگزیدگان سروده های خود را در دو بخش رضوی و آزاد قرائت کردند.

در پایان این مراسم که با استقبال اندک مسئولان شهرستان همراه شده بود و تنها با حضور محمد یعقوبی مدیر مجتمع فرهنگی شهید آیت‌الله مدرس و سعید چیتی نایب رئیس شورای اسلامی شهر کاشمر از حسین صادقی شاعر پیشکسوت 73 ساله کاشمری و نیز برگزیدگان جشنواره با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شد.
انتهای پیام/70005/ل10

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها