امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108727
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 87
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، تورج زینی‌وند صبح امروز در مراسم افتتاح دومین همایش ملی ادبیات تطبیقی در دانشگاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمانشاه، تورج زینی‌وند صبح امروز در مراسم افتتاح دومین همایش ملی ادبیات تطبیقی در دانشگاه رازی کرمانشاه از ارسال 250 مقاله پژوهشی به دبیرخانه جشنواره خبر داد.

دبیر علمی دومین همایش ملی ادبیات تطبیقی با بیان اینکه 105 مقاله از این تعداد مورد پذیرش کمیته علمی قرار گرفت، خاطر نشان کرد: مقالات پذیرش شده در دو جلد و در دو هزار صفحه چاپ شده است.

وی به برگزاری کارگاه‌های آموزشی در کنار همایش فوق اشاره کرد و بیان داشت: بیش از 90 درصد مقالات ارسال شده از نظر حوزه نظری دچار چالش‌هایی بودند که این امر بیانگر مشکلات نظری در مقالات ادبیات تطبیقی در کشور است که باید مورد توجه اساتید قرار بگیرد.

زینی‌وند خاطر نشان کرد: فراخوان همایش فوق در نیمه دوم سال 92 ارائه شد و در ابتدا مباحث نظری در حوزه ادبیات تطبیقی که نیاز به بازکاوی جدی دارد به‌عنوان محور همایش مشخص شده بود.

دبیر علمی دومین همایش ملی ادبیات تطبیقی ادامه داد: با توجه به اینکه استقبال چندانی از این امر صورت نگرفت و تنها 25 مقاله ارسال شد، مباحث پژوهشی نیز به محورهای همایش افزوده شد.
انتهای پیام/2700/الف20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها