امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108728
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه «آهنگ سفر» از دستاورد سفرهای بانوی عکاس «آزیتا قاسمی» به استان‌های داخلی و برخی کشورها با یازده

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه «آهنگ سفر» از دستاورد سفرهای بانوی عکاس «آزیتا قاسمی» به استان‌های داخلی و برخی کشورها با یازده قطعه عکس رنگی در اندازه 30 در 70 سانتیمتر، 38 قطعه عکس رنگی در اندازه 50 در 70 سانتیمتر و یک قطعه عکس رنگی در اندازه 50 در 100 سانتیمتر به نمایش گذاشته می‌شود.

عکس‌های این نمایشگاه در بخش داخلی شامل مناطقی چون مازیچال، باداب سورت، حوض سلطان، خوزستان، چابهار، سوباتان، جزیره هرمز، طبس، جنگل مرسی سی، تفرش و قشم و در بخش خارج از کشور نماهایی از جمله دبی، هیمالیا، هلند، گرجستان، نپال، کنیا، اسپانیا، برنئو و هند است.

 در قاب ابتدای این نمایشگاه به قلم عکاس آمده است: «دنیای رنگ‌های آهنگین من، با ملودی رنگین طبیعت خیالمان را در سایه هنر لحظاتی به خوابی نیم روزی می‌برد که ای کاش خواب رویاهایمان را ببینیم و خواب شهری که در آن رنگین کمان میزبانمان باشد و گونه‌های سرخ و لب‌های خندان و دستانی که هیچ پینه ندارد و مادری که همه چیز دارد و کودکی که حسرت را نمی فهمد و این ملودی ترانه‌ای زندگیمان باشد».

بنا براین گزارش، آزیتا قاسمی متولد اردیبهشت ماه سال 1341 و دانش آموخته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی است. وی پس از گذراندن دوره‌های آموزشی در داخل و خارج از کشور تجربه‌هایی را در عکاسی آغاز کرده و تاکنون قریب به 3 سال است که عکاسی می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند در ساعت 17 روز شنبه 15 شهریور ماه در آیین گشایش این نمایشگاه حضور یافته و تا پایان روز 26 شهریورماه جاری همه روزه (به جز پنجشنبه وجمعه) از ساعت 9 تا 18 از این نمایشگاه دیدن کنند. خانه عکاسان در تهران، انتهای غربی خیابان سمیه، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واقع شده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها