امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108750
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۵
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس،آزمون‌های بورد دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی با حدود بیش از 3700 داوطلب در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی روز ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس،آزمون‌های بورد دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی با حدود بیش از 3700 داوطلب در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی روز گذشته برگزار شد.

کلید اولیه آزمون بیست و هشتمین دوره دانشنامه فوق تخصصی و شصت و یکمین دوره دانشنامه تخصصی هم اکنون بر سایت سنجش آموزش پزشکی قابل مشاهده است و داوطلبان می توانند با واردکردن کد رهگیری، آن را دریافت کنند.

در این دوره از آزمون، داوطلبان فرصت دارند تا اعتراضات خود را به صورت اینترنتی امروز 14 و فردا 15شهریور اعلام کنند تا توسط اساتید رشته‌های مختلف مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

نتایج آزمون کتبی تمام رشته‌ها نیز فردا، شنبه 15 شهریور اعلام خواهد شد تا پذیرفته شدگان بتوانند وارد مرحله شفاهی آزمونها شوند.

پذیرفته شدگان در مرحله کتبی از روز یکشنبه تا سه شنبه  16 و 17 و 18 شهریور در آزمونهای شفاهی(آسکی) شرکت خواهند کرد و اعلام نتایج نهایی آزمون دانشنامه بورد تخصصی و فوق تخصصی روز چهارشنبه 19شهریور از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت قابل مشاهده است.

همچنین قرار است مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر شصت و یکمین دوره بورد تخصصی و بیست و هشتمین دوره دانشنامه فوق تخصصی با حضور وزیر بهداشت روز پنجشنبه 20 شهریور برگزار شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها