امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10876
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سفر محمدباقر قالیباف کاندیدای ریاست جمهوری به کرمان حواشی به همراه داشت. تعداد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سفر محمدباقر قالیباف کاندیدای ریاست جمهوری به کرمان حواشی به همراه داشت.

تعداد حاضران برای شنیدن سخنرانی محمدباقر قالیباف زیاد بود به طوری که سالن و تمام راهروهای اطراف پر شد و جمعیت انبوهی در حیاط تالار خانه شهر ایستادند.

تعدادی از مردم کرمان در هنگام ورود قالیباف شعار «صل علی محمد، یاور رهبر آمد»، «امیرکبیر تهران، برس به داد ایران» و « قالیباف ایران را از نو بباف» سر دادند.

عده‌ای نیز با در دست داشتن پلاکاردهایی به استقبال قالیباف رفتند، روی برخی از این پلاکاردها «با تو می‌شود، دل به دریا زد»، «جهاد ادامه دارد»، «مالک اشتر علی، فدایی سید علی" و... نوشته شده بود.

برخی از حاضران در این اجتماع شال‌های سفیدرنگی به گردن داشتند و در محوطه بیرونی سالن نیز، طومار حمایت از قالیباف توسط مردم با اثر انگشت و نوشتن دل‌نوشته‌هایی مشاهده می‌شد.

پس از پایان مراسم سخنرانی قالیباف، ازدحام مردم کرمان برای بدرقه وی از محل خانه شهر زیاد بود.

قالیباف با شعارهای «قالیباف، قالیباف، حمایتت می‌کنیم»، «قالیباف دلاور، پیرو خط رهبر»، «امیرکبیر تهران، برس به داد ایران» و «درود بر قالیباف» از سوی مردم بدرقه شد.
انتهای پیام/2446/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها