امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10880
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 104
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وحدت اصولگرایان با هدف حفظ انسجام و وحدت برای مقابله با تهدیدهای سیاسی و فرهنگی ...

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وحدت اصولگرایان با هدف حفظ انسجام و وحدت برای مقابله با تهدیدهای سیاسی و فرهنگی همواره از الزامات جریان اصولگرایی به شمار می‌آمده و حتی برخی کارشناسان از وحدت اصولگرایان با عنوان استراتژی بلندمدت یاد کرده و آن را برای حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی لازم دانسته‌اند.

وحدت، همواره پیش از انتخابات موضوعیت خاص خودش را در اذهان به گونه‌ای جاری می‌کند که انتظار افکار عمومی نیز سیاسیون اصولگرا را به سمت وحدت سوق می‌دهد و اما پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 92 ائتلافی موسوم به ائتلاف سه‌گانه یا پیشرفت با حضور آقایان ولایتی، حدادعادل و قالیباف تشکیل شد.

بعد از تشکیل این ائتلاف همانگونه که انتظار می‌رفت رسانه‌های بیگانه، نوک پیکان تخریب‌ها و عملیات‌های روانی و رسانه‌ای خود را متوجه ائتلاف پیشرفت کردند تا به قول خودشان این ائتلاف را سوری و ظاهری نشان دهند.

رسانه‌های بیگانه که ماموریت برخی از آنها برای سرویس‌های جاسوسی تا حدی محرز شده که برخی سایت‌های ضد انقلاب به آن معترفند، تلاش کردند تا با استفاده از تکنیک رسانه‌ای برجسته‌سازی اختلافات روشی و سلیقه‌ای که طبیعی و حتی عامل پویایی است را به عنوان اختلافات بنیادین بین آقایان حدادعادل، ولایتی و قالیباف جلوه بدهند.

جریان ضدانقلاب نیز انحای مختلف تمام تکاپوی خود را برای به فرجام نرسیدن مکانیزم وحدت در ائتلاف پیشرفت بکار گرفت تا القاء اختلاف در ائتلاف پیشرفت را به افکار عمومی منتقل کند.

اکنون که کمتر از 20 روز به روز رقابت بزرگ باقی مانده است و همچنان اعضای ائتلاف پیشرفت بر پایبندی خود به ائتلاف تاکید دارند نباید فراموش کرد که ائتلاف پیشرفت چندین ماه با قدرت و انسجام کار خود را دنبال کرده و به گفته خودشان به زودی نامزد نهایی را معرفی خواهد کرد.

بنابراین لازم است حامیان سه نامزد اصولگرای ائتلاف پیشرفت نهایت هوشمندی را در مقابل توطئه‌های جریان ضد انقلاب بکار گیرند و از هر نوع اظهار نظری که القای اختلاف بین اعضای ائتلاف می‌کند پرهیز کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها