امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 23
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108806
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۲
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هیات داوران انجمن فیلم سینمای انیمیشن پس از پایان کار داوری و شمارش آرا، نامزدهای فیلم انیمیشن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هیات داوران انجمن فیلم سینمای انیمیشن پس از پایان کار داوری و شمارش آرا، نامزدهای فیلم انیمیشن شانزدهمین جشن سینمای ایران را در 7 رشته اعلام کرد.
 
*نامزدهای بهترین  تهیه کنندگی (فیلم)

1- بچه گربه به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان

2- تمام زمستانهایی که ندیده ام  به تهیه کنندگی   سید مسعود صفوی

3- تونل    به تهیه کنندگی  انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس

4- جوجه ماشینی   به تهیه کنندگی   محبوبه محمد زکی

5- درخت به تهیه کنندگی  استودیوی رای آوین- انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس
 
*نامزدهای بهترین کارگردانی
1- شکیبا شعبانی برای فیلم اختیار

2- امید خوش نظر برای فیلم  تمام زمستانهایی که ندیده ام

3- محبوبه محمد زکی برای فیلم  جوجه ماشینی
4- فاطمه جعفری برای فیلم حکایت کلاه غیبی
5- امیر مهران برای فیلم  روزنه
6- هاجر مهرانی برای فیلم نمکی
 
 
*نامزدهای بهترین فیلمنامه

1- آرش کریمی    برای فیلم  تمام زمستانهایی که ندیده ام

2- مریم کشکولی نیا    برای فیلم  تونل

3- محبوبه محمد زکی     برای فیلم   جوجه ماشینی

4- مهناز یزدانی    برای فیلم  کمک

5- محمد مهرانی-سحرناز سپندی فر – مریم چالش برای فیلم  نمکی
 
*نامزدهای بهترین انیمه

1- شکیبا شعبانی    برای فیلم  اختیار

2- بهزاد رجبی پور-امین ونکی-مشهود ولیان- حمیدرضا شیرجعفری – سعید مرادی- حامد بهروزی       برای فیلم  تمام زمستانهایی که ندیده ام

3- مریم کشکولی نیا    برای فیلم  تونل

4- محبوبه محمد زکی   برای فیلم  جوجه ماشینی

5- فاطمه جعفری-محمدرحیم بختیاری-سروش دیانتی   برای فیلم  حکایت کلاه غیبی

6- رسول شیری   برای فیلم  درخت
 
*نامزدهای بهترین طراحی و گرافیک

1- آرش کریمی     برای فیلم   تمام زمستانهایی که ندیده‌ام

2- محبوبه محمد زکی   برای فیلم  جوجه ماشینی

3- مانی کاشیان    برای فیلم  حکایت کلاه غیبی

4- مهدی شیری    برای فیلم  درخت

5- هاجر مردانی-سحرناز سپندی فر- مرتضی نائیجی برای فیلم نمکی
 
*نامزدهای بهترین موسیقی

1- اسماعیل شافعی    برای فیلم   اسب

2- پژمان خلیلی   برای فیلم  بچه گربه

3- پیام آزادی   برای فیلم  تمام زمستانهایی که ندیده ام

4- مازیار یونسی   برای فیلم  حکایت کلاه غیبی

5- میلاد موحدی   برای فیلم  درخت

6- بابک میرزاخانی   برای فیلم   روزنه
 
*نامزدهای بهترین صدا

1- بهروز شهامت   برای فیلم  اختیار

2- چنگیز صیاد    برای فیلم  بچه گربه

3- آرش قاسمی     برای فیلم   تمام زمستانهایی که ندیده ام

4- زهره علی اکبری   برای فیلم  جوجه ماشینی

5- آرش قاسمی    برای فیلم  روزنه
 
جشن مستقل فیلم سینمای انیمیشن شانزدهمین جشن سینمای ایران روز دوشنبه 17شهریورماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار