امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108815
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نادره ترکمان، حبیب باوی ساجد و محمد جعفر یوسیفیان به عنوان اعضای هیأت انتخاب و داوری بخش فیلمنامه این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نادره ترکمان، حبیب باوی ساجد و محمد جعفر یوسیفیان به عنوان اعضای هیأت انتخاب و داوری بخش فیلمنامه این دوره از جشنواره فیلم منطقه‌ای انجمن سینمای جوان انتخاب شدند.

بیوگرافی اعضای هیأت انتخاب و داوری بخش فیلمنامه جشنواره تیژ به شرح ذیل است:

حبیب باوی ساجد مهرماه سال 1359 در اهواز متولد شد. سال 1373 فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرد ودر ادامه وارد عرصه فیلمسازی شد. وی نخستین فیلم کوتاه خود را با نام «از رویا تا واقعیت» کارگردانی کرد و تاکنون بیش از 20 فیلم کوتاه و مستند را نوشته و کارگردانی کرده است.

باوی ساجد علاوه بر فیلم‌سازی در عرصه تولید در چندین فیلم کوتاه و مستند با عنوان مدیر تولید فعالیت داشته است. وی پایه‌گذار واحد فیلم‌سازی حوزه هنری خوزستان بوده و با عنوان مدیر واحد فیلم‌سازی حوزه هنری بمدت دو سال همکاری داشته است.

محمد جعفر یوسفیان: سال 1351 در فریدون کنار متولد شده است. در حال حاضر به عنوان استادیار گروه ادبیات نمایشی در دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس مشغول به کار است. یوسفیان دانش آموخته کارگردانی سینما از دانشگاه هنر و ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران است. وی از سال 1383 به عنوان یکی از اعضای دوره‌ای شورای عالی آموزش انجمن سینمای جوانان ایران با این نهاد همکاری داشته و در برگزاری کارگاههای فیلمنامه نویسی کوتاه در مناطق مختلف کشور فعال بوده است. عمده فعالیت های وی متمرکز بر پژوهش‌های دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد و دکترای هنر به ویژه درباره الگوهای روایتگری فیلم، فلسفه و زیبایی شناسی سینما است.

نادره ترکمان: متولد 1344 عمده فعالیت های وی در حوزه فیلمنامه نویسی با گرایش  سینمای کودک بوده است. ترکمان فیلم سینمایی «گورداله» را کارگردانی کرده و در بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم کودک اصفهان جوایز متعددی را بدست آورد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها