امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108819
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۶
تعداد بازدید: 59
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری تلویزیون «المنار»، به دنبال فراخوان جنبش «انصار الله» یمن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری تلویزیون «المنار»، به دنبال فراخوان جنبش «انصار الله» یمن برای برگزاری نماز جمعه باشکوه

در یمن، میلیون‌ها تن از مردم این کشور این دعوت را لبیک گفتند.

بر اساس این گزارش، قرار است که بعد از برگزاری نماز جمعه میلیونی امروز، جنبش انصار الله گام‌های جدیدی را برای تشدید اعتراضات علیه دولت صنعاء اعلام کند.

مردم یمن اخیرا در اعتراض فساد در دولت و مشکلات اجتماعی و سیاسی و عدم اجرای مصوبات کنفرانس گفت‌وگوهای ملی به خیابان‌ها آمدند. آنها تاکنون سه مرحله از جنبش خود را اجرا کرده‌اند.

این اعتراضات گسترده در شهر صنعا و سایر مناطق یمن همچنان ادامه دارد. مردم با برپا کردن چادر در اطراف و داخل شهر صنعا تاکید کرده‌اند که تا تحقق خواسته‌های خود به تحصن خود ادامه خواهند داد.

عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری یمن در هفته‌ای که گذشت، دستور برکناری دولت و نخست‌وزیر را صادر کرد اما مردم و جنبش الحوثی آن را اقدامی برای دور زدن خواسته‌های مردمی قلمداد و تأکید کردند که حرکت اعتراضی تا تحقق کامل خواسته‌ها ادامه خواهد یافت.
 
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها