امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108821
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۶
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه امروز ورزش و مردم با گرامیداشت یاد و خاطره زنده‌یاد مهدی نفر و با پخش دیدار پایانی مسابقات فوتبال

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه امروز ورزش و مردم با گرامیداشت یاد و خاطره زنده‌یاد مهدی نفر و با پخش دیدار پایانی مسابقات فوتبال کارمندان صدا و سیما آغاز شد.

در ادامه علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تلفنی روی خط برنامه آمد و صحبت‌هایی را بیان کرد.

رحیمی درباره بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: کادر فنی همه تلاش خود را می‌کند تا بازی خوبی داشته باشیم. مطمئن هستم امروز بازی خوبی مقابل تراکتورسازی خواهیم داشت. محدودیت و مصدومانی داریم اما امیدواریم هر چه زودتر بهبود یابند و به تیم کمک کنند.

وی درباره قانون سازمان لیگ برای قرار گرفتن ظرفیت 10 درصدی ورزشگاه برای تیم میهمان تأکید کرد: ما از ضوابطی که سازمان لیگ دارد اطاعت می‌کنیم. هر تصمیمی که سازمان لیگ بگیرد ما به آن احترام می‌گذاریم.

رحیمی درباره بستری شدن مهدی تاج در بیمارستان نیز گفت: ما هم برای تاج آرزوی سلامت و موفقیت می‌کنیم، امیدوارم هر چه زودتر سلامتی‌اش را به دست آورد.

وی درباره آخرین شرایط مهرداد پولادی و انتقالش به تیم الشحانیه عنوان کرد: هر ورزشکاری در هر کشوری می‌تواند قرارداد ببندد اما برای رسمی شدن قراردادش همان باشگاه به فدراسیون کشور بازیکن و برای  گرفتن ITC نامه می‌زند، بنابراین باشگاه پولادی برای دریافت ITC حتما باید به فدراسیون ما نامه بزند و فدراسیون هم موظف است از ما استعلام بگیرد. البته ما مدارکی داریم که نشان می دهد پولادی بازیکن پرسپولیس است و نمی‌تواند به غیر از تیم ما جای دیگری بازی کند. هر قراردادی یا هر توافقی کرده باشد هیچ اعتباری ندارد. من با پولادی و مدیر برنامه‌هایش جلسه داشتم. او معتقد است که در سال 91 و 92 با وی بدرفتاری شده و من گفتم بیا صحبت کنیم. هنوز امیدوارم برگردد و برای ما بازی کند.

رحیمی درباره مصدومیت مهاجم تیمش و خانه نشینی او نیز یادآور شد: علی دایی تصمیم می گیرد که رضا نوروزی همچنان در لیست پرسپولیس باشد یا نه، اما ما تمام حق و حقوقش را پرداخت خواهیم کرد. نوروزی در پرسپولیس آسیب دیده است. یک فوتبالیست با آسیب‌دیدگی مشکلاتش بیشتر می‌شود و ما از آن آدم‌ها نیستیم که فراموشش کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اظهارات علی دایی در مورد خودروی اهدایی به هواداران در پایان دیدار امروز پرسپولیس مقابل تراکتورسازی که گفته امیدوارم این خودرو واقعاً بین هواداران قرعه کشی شود، گفت: قرعه‌کشی در حضور همه مسئولان برگزار می‌شود و همه حضور خواهند داشت.

رحیمی راجع به شرایط اسپانسر پرسپولیس و اینکه حمیدرضا سیاسی گفته 9 میلیارد امسال به پرسپولیس پرداخت کرده‌اند،تأکید کرد: ما از این موارد زیاد داریم. همه تعهدات مدیرعامل قبلی را انجام می‌دهیم و بدهی‌ها را باید پرداخت کنیم. امیدوارم با کمک وزارت ورزش مشکلات پرسپولیس حل و فصل شود.

وی در پاسخ به این سوال که اداره باشگاه پرسپولیس سخت است یا فدراسیون هندبال گفت: واقعاً مدیریت باشگاه پرسپولیس کار سختی است. هر تیمی که می‌بازد می‌گویند وارد بحران شده است و با یک برد هم می گویند از بحران خارج شده‌ایم. اداره پرسپولیس سخت است و علت آن این است که تعریف دقیق و قانونمندی از باشگاه‌داری نداریم.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار