امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10884
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن مقصودی تهیه کننده برنامه «ثریا» در خصوص روند ادامه این برنامه در ایام انتخابات گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن مقصودی تهیه کننده برنامه «ثریا» در خصوص روند ادامه این برنامه در ایام انتخابات گفت: برنامه تلویزیونی «ثریا» با هماهنگی صورت گرفته با مدیران ارشد سازمان صداوسیما و مدیر محترم شبکه اول سیما و با توجه به شروع ایام تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری با هدف تبیین برنامه‌های نامزدها در حوزه‌های تخصصی، با دعوت از نمایندگان آنها به بررسی موضوعات اصلی کشور در حوزه‌های علم، فناوری و صنعت از منظر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری می‌پردازد.

مقصودی ادامه داد: برنامه «ثریا» در هفته‌های آتی در شب‌های سه شنبه و چهارشنبه با یک موضوع مشترک و با دعوت از نیمی (4نفر) از نمایندگان کاندیداها در هر شب به روی آنتن می‌رود.

تهیه کننده برنامه «ثریا» اعلام کرد: موضوع برنامه این هفته بررسی نظرات نامزدها در حوزه «آموزش و پرورش و آموزش عالی» است که مطابق قرعه‌کشی صورت گرفته -که فیلم آن بر روی تارنمای برنامه ثریا موجود است- جدول حضور نمایندگان کاندیداها به صورت زیر است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با توجه با تماس‌های صورت گرفته با ستادهای نامزدها، تمامی نامزدها با حضور نمایندگان خود در برنامه موافقت کرده و نمایندگان خود را تا (دوشنبه) ۶ خردادماه معرفی می‌کنند.

مقصودی در پایان اظهار داشت: قرعه کشی برنامه‌های آتی در برنامه زنده این هفته انجام شده و موضوع هفته آینده مسائل نظام فناوری و صنعت کشور خواهد بود. موضوع دو هفته آینده نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

براساس این گزارش، برنامه سه‌شنبه ۷ خردادماه ساعت 23:10 با حضور نمایندگان قالیباف، ولایتی، حدادعادل و عارف و برنامه چهارشنبه ۸ خردادماه از ساعت 23:10 رضایی، جلیلی، روحانی و غرضی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها