امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108857
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار حوادث پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 4 شهریور امسال در ساعت 21:00 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 یک فقره دستگیری سارق کیف ...

به گزارش خبرنگار حوادث پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 4 شهریور امسال در ساعت 21:00 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 یک فقره دستگیری سارق کیف قاپ در محل سرقت به کلانتری 140 باغ فیض اعلام شد.

مأموران کلانتری با حضور در خیابان سازمان آب، با مشاهده خانم جوانی با جراحت و آسیب دیدگی شدید از ناحیه دست (شکستگی دست راست)، پا و پهلوی راست ناشی از کشیده شدن بر روی زمین اطلاع پیدا کردند که تک سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت پالس آبی رنگ به کیف قاپی از این خانم اقدام کرده که در حین فرار به یک دستگاه خودرو 206 برخورد و توسط مردم دستگیر شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کیف قاپی و به دستور قاضی موسوی، بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 34 تهران پرونده به همراه متهم و برای انجام تحقیقات در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 با انتقال متهم به پایگاه دوم پلیس آگاهی بلافاصله وی به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار به نام «علی محمد . ع» مورد شناسایی قرار گرفت، این متهم با داشتن 7 فقره سابقه دستگیری به اتهام ارتکاب جرایم مختلف در زمینه موادمخدر، سرقت اتومبیل، سرقت داخل خودرو و کیف قاپی در همان تحقیقات اولیه صراحتاً به ده ها فقره کیف قاپی در مناطق مختلف شهر به ویژه غرب تهران اعتراف کرد.

شاکی پس از بهبود نسبی، با حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در خیابان بهنام به سمت منزل در حال حرکت بودم، کیف خود را بر روی شانه سمت راستم قرار داده بودم که ناگهان یک دستگاه موتورسیکلت با تک سرنشین به سمت من حمله ور شد و کیفم را که حاوی مدارک، وجه نقد و گوشی تلفن همراه بود سرقت کرد و باعث کشیده شدن من بر روی زمین شد.

سرهنگ کارآگاه افشار احسانی فر، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ده ها فقره کیف قاپی در مناطق مختلف شهر تهران و به منظور شناسایی دیگر شکات و مالباختگانی که توسط متهم مورد سرقت اموال قرار گرفته اند، دستور انتشار بدون پوشش تصویر این متهم سابقه دار از سوی مقام قضایی صادر شده، لذا از همه شاکیان و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا برای پیگیری شکایات خود به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها