امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108859
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانش‌آموزی از شهر اینسبورک به طرز شگفت‌انگیزی می‌تواند با حیوانات ارتباط برقرار کند.

به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانش‌آموزی از شهر اینسبورک به طرز شگفت‌انگیزی می‌تواند با حیوانات ارتباط برقرار کند.

بر اساس گزارش منتشر شده در پایگاه خبری صدای روسیه، داستان دوستی شگفت‌آور «ماتیو والچا» دانش‌آموز اتریشی با سنجاب‌های کوهی یا همان مارموت‌ها، به چند سال پیش بر می‌گردد.

در سال 2008 میلادی، وقتی که قهرمان داستان ما تنها 4 سال داشت، برای اولین به همراه خانواده‌اش به پارک

« ohe Tauern» در کوه‌های بلند «گروسکلوکنر» در اتریش قدم می‌گذارد.

مارموت‌ها جانورانی بسیار ترسو و خجالتی بوده و اصلاً نزدیک انسان‌ها نمی‌شوند.

ولی در مورد ماتیو همه چیز فرق می‌کند، انگار که دسته‌ای از این حیوانات، قهرمان کوچک ما را استثنا قرار داده و با او رابطه دوستی برقرار کرده‌اند.

مادر این دانش آموز که دبیر ریاضی و عکاس آماتور اهل اینسبورگ است، در این رابطه گفت: به محض اینکه آنجا رسیدیم، بلافاصله چهار مارموت آلپی مهربان بدون هیچ ترسی نزدیک پسرم شدند و با پریدن به بالا و پایین، خوشحالی خود را از دیدن او به نمایش گذاشتند.

انگار که این مارموت‌ها یکی از دوستان قدیمیشان را دیده بودند،ماتیو هم از آنها ترسی نداشت و خنده‌کنان، مدتی طولانی با آنها بازی کرد.

این دانش‌آموز اتریشی اکنون بیش از نیمی از تابستان‌های زندگی خود را در سفرهایی 14 روزه در دامنه کوه‌های آلپ سپری می‌کند.

وی در این مدت به غیر از لذت بردن از منظره زیبای طبیعت، با دوستان قدیمی‌اش همبازی شده و لحظات خوشی را سپری می‌کند.انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها