امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108861
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در ادامه تهران گردی‌های مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران، این بار از منطقه 18 بازدید شد. مسجد جامعی در این ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در ادامه تهران گردی‌های مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران، این بار از منطقه 18 بازدید شد.

مسجد جامعی در این تهرانگردان ابتدا در یکی از رستوران‌های منطقه 18 حضور پیدا کرد و پس از صرف صبحانه راهی زورخانه مسلم‌بن عقیل شد.

این زورخانه در یکی از محلات منطقه 18 ساخته شده است و کاربری گذشته این زورخانه حمام بوده است.

بازدید از مسجد جامع امیرالمؤمنین، منزل حاج احمد لواسانی یکی دیگر از برنامه‌های امروز مسجد جامعی بود.

به گزارش فارس در حاشیه تهرانگردی این هفته مسجد جامعی، رحمت الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر درباره علت حضورش در این تهرانگردی اظهار داشت: با توجه به تغییرات حاصل شده در جایگاه ریاست شورا و آمدن چمران، بنده در این تهرانگردی شرکت کردم که اعلام کنم از برنامه‌های اخیر مسجد جامعی حمایت می‌کنم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه مدیریت یک ساله مسجد جامعی در جایگاه ریاست شورا قابل قبول بوده و مورد تأیید قرار گرفته است و تنها ایرادی که می‌توان به هیأت رئیسه گرفت به دو منشی آن است که متأسفانه در برخی از موارد در شمارش آرا دچار نقص بودند.

وی با بیان اینکه یکی از دلایل حضور من آلایندگی‌های دو کارخانه لبنی در این منطقه بود، گفت: در این زمینه شهردار تهران و شهردار منطقه وعده‌هایی را به ما دادند که در اسرع وقت قرار است مشکل فاضلاب این دو کارخانه لبنی برطرف شود.

وی افزود: طبق وعده‌ای که داده شده قرار است طی یک ماه آینده مشکلات برطرف شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار