امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108866
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اضافه وزن یک عامل خطرناک و آشکار برای بیماری‌های قلبی ـ عروقی است؛ یک مطالعه وسیع نشان ...

به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اضافه وزن یک عامل خطرناک و آشکار برای بیماری‌های قلبی ـ عروقی است؛ یک مطالعه وسیع نشان داد کم کردن وزن با اثرات مثبتی همراه است.

این مطالعات بر روی 1200 زن و مرد از بدو تولد تا سن 68 سالگی انجام شد؛ اطلاعات در مورد وزن آنها در طول دوران کودکی، نوجوانی و بزرگسالی در سنین 36، 43، 53 و 60 – 64 سال جمع آوری شد.

داده‌ها در سلامت قلب و عروق (تصلب شرایین، فشارخون بالا، حوادث قلبی و پارامترهایی مانند ضخامت دیوار شریان کاروتید) تلاقی داده شدند.

این تحقیق با هماهنگی تیمی از دانشگاه کالج لندن بدون در نظر گرفتن سن به روشنی نشان داد، بزرگسالان می‌توانند با درمان چاقی و کم کردن وزن سلامت بمانند و از بیماری‌های قلبی عروقی پیشگیری کرده و به طور قابل توجهی خطر را کاهش دهند.

به گفته سرپرست این مطالعه این امر مهمی است با توجه به اینکه این مطالعه همچنین نشان می‌دهد که تنها بخش کوچکی از شرکت کنندگان موفق به کم کردن توده بدن شدند و توانستند آن را ثابت نگه دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها