امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108874
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
حمید قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مقوله همکاری طراحان و تولیدکنندگان به عنوان یک دستور جلسه مطرح شده و بعد از دریافت نظرات ...

حمید قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: مقوله همکاری طراحان و تولیدکنندگان به عنوان یک دستور جلسه مطرح شده و بعد از دریافت نظرات تولیدکنندگان و اعضای اتحادیه سراسری پوشاک مقوله نظام‌نامه حقوقی نحوه همکاری و تعامل طراحان و تولیدکنندگان تدوین شده است.

وی ادامه داد: طبیعتاً نظرات انجمن طراحان و اتحادیه سراسری پوشاک به عنوان دو رکن صنفی و تشکلی دریافت خواهد شد و بالاخره نحوه تعامل و همکاری بین آنها مشخص می‌شود.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس خاطرنشان کرد: مهمترین هدف از این اقدام تزریق روحیه استفاده از موضوع طراحی در بین تولیدکنندگان است به گونه‌ای که در یک زمانبندی مشخص و به سرعت موضوع طراحی در دستور کار تولیدی‌ها قرار گیرد و ما به جایی برسیم که بتوانیم با اطمینان بگوییم تمام تولیدات ما از عنصر طراحی برخوردار است.

قبادی افزود: هم‌اکنون نمی‌توانیم این ادعا را داشته باشیم و این نگاه تاریخی باید تغییر کند تا ما بتوانیم دسترسی مردم به لباس خوب را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار