امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108877
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نخستین تهرانگردی احمد مسجد جامعی رئیس سابق شورای شهر تهران و عضو فعلی شورا پس از تغییر و تحول در جایگاه ریاست شورا صبح ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نخستین تهرانگردی احمد مسجد جامعی رئیس سابق شورای شهر تهران و عضو فعلی شورا پس از تغییر و تحول در جایگاه ریاست شورا صبح امروز کلید خورد.

رحمت‌الله حافظی، رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران و وحید نوروزی شهردار منطقه 18 از جمله افرادی بودند که در تهرانگردی امروز حضور داشتند.

تهرانگردان ابتدا بازدیدی را از زورخانه مسلم‌ابن‌عقیل داشتند و در ادامه به مسجد جامع امیرالمؤمنین (ع) در منطقه 18 رفتند. حضور در منزل حاج احمد لواسانی از دیگر برنامه‌های امروز تهرانگردان بود به طوری که این شخص شوهرعمه مسجد جامعی بوده است.

در ادامه تهرانگردی امروز احمد مسجد جامعی به همراه تهرانگردان بازدیدی را از نخستین کارخانه شیر پاستوریزه ایران داشت که این کارخانه در سال 1333 کلنگ‌زنی شده بود و در نهایت در سال 1336 به بهره‌برداری رسیده بود.
 
بازدید از کارخانه شیر پاستوریزه ایران امروز با حواشی زیادی همراه بود چرا که این روزها خبر روغن پالم در محصولات لبنی ذهن شهروندان را درگیر کرده است که در همین زمینه مسجد جامعی سؤالات چالشی را از مدیر عامل این مجموعه داشت .

در جریان مدیر عامل شرکت پاستوریزه ایران با تأکید بر اینکه هیچ روغنی تحت عنوان پالم در محصولات لبنی شرکت پاستوریزه ایران استفاده نمی‌شود گفت: این را به طور قاطع عنوان می‌کنم و خیال مردم از این بابت راحت باشد.

به گزارش فارس، بازدید از معدن شن و ماسه در منطقه 18 از دیگر برنامه امروز تهرانگردان بود.

مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران در حاشیه بازدید از این معدن اظهار امیدواری کرد مشکلات در این منطقه هر چه زودتر برطرف شود.

به گزارش فارس، سعید نوروزی شهردار منطقه 18 با بیان اینکه در بودجه امسال ۱۰۰ میلیارد تومان برای ساماندهی این مجموعه در نظر گرفته شده است گفت: متأسفانه این بودجه پاسخ رفع مشکلات مردم این منطقه را نمی‌دهد.

وی گفت: در حال حاضر پروژه سرمایه‌گذاری تحت عنوان تاکا در دستور شهرداری منطقه قرار دارد که امیدواریم با اختصاص بودجه مورد نیاز به مبلغ 3 هزار میلیارد تومان و با همکاری بخش خصوصی مشکلات منطقه 18 نیز برطرف شود.

به گزارش فارس، احمد مسجد جامعی سپس در مجموعه سوارکاری نوروزآباد حاضر شد و از نزدیک با روند کار پرسنل این مجموعه آشنا شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها