امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10889
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اولین جلسه مسئولین بازرسی انتخابات با حضور حاجی زاده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اولین جلسه مسئولین بازرسی انتخابات با حضور حاجی زاده مسئول پیگیری و هماهنگی امور بازرسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و مسئولین بازرسی در محل وزارت کشور برگزار و ساختار سازمانی شبکه بازرسی در سطح کشور نهایی و مورد تصویب قرار گرفت.

این جلسه حضور حاجی زاده، دوراندیش، ناوندی، امینی، عظیم لو، تابش فر، یوسفی در محل وزارت کشور برگزار و ساختار سازمانی شبکه بازرسی در سطح کشور نهایی و مورد تصویب قرار گرفت.

حاجی زاده ضمن تشریح ساختار سازمانی شبکه بازرسی انتخابات اعلام کرد: بازرسی انتخابات در سه سطح بازرسی انتخابات استان، بازرسی انتخابات شهرستان و بازرسی انتخابات بخش فعالیت خواهد داشت.

مسئول پیگیری و هماهنگی امور بازرسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این جلسه از حضور بازرسین، سر بازرسین و همچنین بازرسین نا محسوس برای پوشش 66 هزار شعبه اخذ رای خبر داد./ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها