امروز : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 23
۱۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108891
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «النشره»، گروهک «جبهه النصره» اقدام به انتشار فیلمی تحت عنوان «چه کسی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «النشره»، گروهک «جبهه النصره» اقدام به انتشار فیلمی تحت عنوان «چه کسی تاوان می‌پردازد؟»، اهل سنت را خطاب قرار داد و آنها را به یاری رساندن به آنچه «خانواده‌های آنان در سوریه» نامید،‌ دعوت کرد تا بدین طریق احساسات اهل سنت را علیه حزب‌الله لبنان برانگیزاند.

بر اساس این گزارش، جبهه النصره در حالی اهل سنت لبنان را به یاری رساندن به افراد مسلح فعال در سوریه دعوت می‌کند که در همان حال آنها را تهدید کرده و می‌افزاید: یاریگر آنها باشید قبل از اینکه شما به علت دست داشتن در جنگ در کنار ارتش لبنان علیه برادران مجاهدتان، هزینه آن را پرداخت کنید.

این گزارش حاکی است که عصبانیت از پیروزی‌های حزب الله، در فیلم جبهه النصره موج می‌زند به گونه‌ای که مردم لبنان را از حمایت از مقاومت بر حذر داشته و مدعی شده که پیامدهای سکوت مردم لبنان در قبال حزب الله به پای آنها نوشته می‌شود.

این گروهک تروریستی خطاب به شیعیان لبنان نیز گفت: نبرد ما با شما در جریان است.. و کمک شما به حزب الله باعث می‌شود که تاوان آن را دو برابر پرداخت کنید.

بر اساس این گزارش، جبهه النصره در فیلم خود ۹ تن از نظامیان لبنانی ربوده شده در عرسال را به موضع گیری علیه دخالت حزب الله در تحولات سوریه وادار کرده است.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار