امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108892
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رام الله، «حسن خریشه»، نایب رئیس دوم مجلس قانونگذاری فلسطین امروز جمعه از سوی افراد مسلح ناشناس ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رام الله، «حسن خریشه»، نایب رئیس دوم مجلس قانونگذاری فلسطین امروز جمعه از سوی افراد مسلح ناشناس با شلیک 4 گلوله در حالی‌که سوار بر خودروی خود در شهر طولکرم در شمال کرانه باختری بود، هدف قرار گرفت.

خریشه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در تاکید کرد که آنچه امروز علیه وی رخ داد، یک تهدید نبود، بلکه پیام تروری آشکار و عیان بود.

وی افزود:‌ هم اکنون در میان برخی از فلسطینیان اطلاعات و برداشت‌های نادرست و کینه‌توزی کورکورانه‌ای وجود دارد که رسانه‌ها نیز در شکل گیری آن نقش دارند.

به همین منظور خریشه نسبت به فتنه انگیزی در میان فلسطینیان هشدار داد و گفت که وی به عنوان یکی از نمایندگان مجلس قانونگذاری فلسطین بسیار متعجب است که چنین اتفاقی در شهر تسامح و همزیستی مسالمت آمیز «طولکرم» رخ دهد.

وی تاکید کرد: 4 گلوله‌ای که به سمت وی شلیک شد، هیچ‌گاه نخواهد توانست وی را ساکت کند و او همچنان با مقاومت و رزمندگان آن و علیه فساد و مفسدان و مذاکرات سازش و مذاکره کنندگان و در کنار فلسطینیانی که وی را به عنوان یکی از اعضای مجلس قانونگذاری فلسطین انتخاب کردند، باقی خواهد ماند.

وی ابراز امیدواری کرد که عاملان این جنایت هرچه سریع‌تر شناسایی و مجازات شوند، چون آنچه امروز رخ داد، اقدامی خطرناک علیه مقوله آزادی و آزادی‌هاست، به ویژه آنکه مکان جرم تنها 30 متر با منزل رامی الحمدلله، نخست وزیر فلسطین و 200 متر با منزل من بیشتر فاصله نداشت.

خریشه گفت:‌ پیام من به همه این است که با همزیستی مسالمت آمیز و گفت‌وگو و مذاکره می‌توان به همه چیز دست یافت و اینکه من منتخب مردم هستم و صدایم همیشه بلند خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها