امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108894
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در عملیاتی غافلگیرکننده موفق شدند، شهرک «حتیته الجرش»، در جوار شهرک ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در عملیاتی غافلگیرکننده موفق شدند، شهرک «حتیته الجرش»، در جوار شهرک زبدین و در جنوب شرقی شهرک ملیحه واقع در غوطه شرقی دمشق را از عناصر مسلح پاکسازی کنند و بر آن مسلط شوند.

صفحات اینترنتی وابسته به گروه‌های مسلح تروریستی با اذعان به سقوط این شهرک نوشتند که نیروهای ارتش سوریه روز گذشته و تحت پوشش آتش سنگین توپخانه این ارتش از محورهای شهرک ملیحه به سمت شهرک حتیته الجرش حمله کرده و با محاصره گروه‌های وابسته به جیش الاسلام به سرکردگی «زهران علوش» در این شهرک، آن را به تصرف خود درآوردند.

همزمان با این پیروزی ارتش سوریه، منابع میدانی سوری از پیشروی یگان‌های ارتش سوریه به سمت شهرک «زبدین» خبر داده و تصریح کردند که در دروازه‌های این شهرک درگیری‌های شدیدی میان ارتش سوریه با گروه‌های مسلح رخ داد، در حالی‌که نیروی هوایی و توپخانه ارتش سوریه به شدت مواضع گروه‌های مسلح در این شهرک را گلوله باران کردند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار