امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108945
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۷
تعداد بازدید: 55
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در شماره امروز هفته‌نامه پنجره، حبیب ترکاشوند در یادداشتی با عنوان «خفاش صفتان و طریقت امام» آورده است:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در شماره امروز هفته‌نامه پنجره، حبیب ترکاشوند در یادداشتی با عنوان «خفاش صفتان و طریقت امام» آورده است:

آری خمینی، همان بت‌شکن بزرگ، عالم مجتهدی که در مقابل بت‌پرستان و جاهلان مدرن یک تنه ایستاد تا اسلام عزیز را از پستوی خانه‌ها به عرصه اجتماع بکشاند، رادمردی که با منش و رفتار علوی بزرگترین انقلاب قرن را به منصه ظهور رساند و حکومتی بر پایه دین را در عصر غوغای ماتریالیسم و اومانیسم بنا نهد غرشش در مدرسه .

فیضیه قم علیه شاه و شاه‌دوستی پایه‌های حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را به لرزه درآورد.

جنبش بزرگ ۱۵ خرداد با سخنرانی مشهور ایشان شروع شد و اعتراضش به لایحه کاپیتولاسیون ایران عزیز را از مستعمره‌شدن و مردم ما را از برده شدن نجات داد.

هر چند این سخنان ۱۵ سال هجرت را در کشورهای ترکیه، عراق و فرانسه برایش به ارمغان آورد. درد غربت را با تمام سختی‌هایش کشید اما دست از مبارزه حتی در غربت نیز نکشید.

فرزند ارشدش را به شهادت رساندند اما حتی کسی اشکش را ندید همه سختی‌ها را تحمل کرد تا زمینه‌های قیامش آماده گردد و

میلیون‌ها نفر در ۱۲ فروردین ۵۷ همچون نگینی آیت‌الله خمینی را در آغوش گرم خود گرفتند. آیت‌اللهی که  مردم در چهره او معنویت و صلابت اجداد معصومینش را می‌دیدند و بدین خاطر بود که به ایشان لقب امام دادند و اینگونه بود که سیدروح الله موسوی خمینی «امام ملت ایران و امت اسلامی» گشت.

یک دهه سکانداری انقلاب عظیمش را در مقابل تمامی قدرت‌های جهان بر عهده داشت تا اینکه روح مقدسش در ۱۴ خرداد ۶۸ عروج کرد و میلیون‌ها انسان را در غم رحلت خود داغدار ساخت.

رسانه‌های دشمنانش در وصف تشییع پیکر مطهرش نوشتند «بزرگترین تشییع جنازه تاریخ»

نام خمینی بر دل‌های مردم جهان حک شد و چه زیبا گفت خلف صالحش که « این انقلاب بی‌نام خمینی در هیچ کجای جهان شناخته‌شده نیست».

رهبری که بزرگترین سیاستمداران جهان در نوع رهبری او مانده‌اند.

حکیمی که جملاتش چون دری گرانبها نه تنها برای مخاطبان آن روز خود که برای امروز ما و نسل‌های بعدی ما چراغ راه است.

عارفی که بزرگترین عارفان از توصیف مقام و منزلتش وامانده‌اند.

اسلام‌شناسی که بسیاری از سنت‌های غلط را شکست  و اجتهاد شیعی را به معنای واقعی کلمه زنده کرد.

زعیمی که با شخصیت جامع‌الاطراف خود بر دل‌های همه ملتهای مسلمین نفوذ کرد و رهبر همه ازادگان جهان لقب گرفت.

از زمانی که نهضتش را شروع کرد تا روز عروجش نبود روزی که خناسان به بهانه‌های مختلف سعی در تخریب و ترورش نداشته باشند یک روز او را وابسته به استعمار و آخوند انگلیسی می‌نامیدند و روز دیگر او را ارتجاع سیاه خطاب می‌کردند.

کودتای نوژه و ده‌ها نقشه برای ترور فیزیکی‌اش کارساز نشد تا جایی که سردمداران غرب آرزوی مرگش را می‌کردند.

طی ده سال آخر عمر شریفش ده‌ها بار رسانه‌های غربی خبر دادند «آیت‌الله خمینی فوت کرد» اما سریع خبر خود را تکذیب می‌کردند حضرت امام نیز در پاسخشان می‌گفت: «شما دعا کنید خدا بمیرد من کی هستم»

و حالا با ربع قرن از رحلت آن یگانه دوران، خناسان به لطیفه و جک روی آورده‌اند تا نامش و راهش و مکتبش را کمرنگ سازند آنهم در شبکه‌های فضای مجازی.

در عرض دو یا سه روز صدها لطیفه با هدف تخریب امام امت ساخته می‌شود و دراین شبکه‌ها (که مدیریت انها بدست صهیونیست‌ها است) دست به دست می‌چرخد. اسم تخریب‌ها و لجن پراکنی‌های خود را هم می‌گذارند «ویژگی‌های بارز امام».

راستی موسسه تنظیم و نشر آثار امام که صیانت از افکار و اندیشه‌های امام را بر عهده دارد کجاست و چرا سکوت اختیار کرده است؟

آیا واقعا می‌توان باور کرد این حجم از پیام طی یکی دو روز محدود در این سطح وسیع به صورت طبیعی و خودجوش انتشار یافته باشد و هیچ دستی در پس پرده آن نباشد.

این بار خفاشان عزم خود را جزم کرده‌اند تا راه و مکتب امام را در ذهن و دل جوانان از محوریت بندازند. همه حرفشان این است که با زبان لطیفه به نسل امروز بگویند امام الگویی برای شما نیست.

این افراد مصداق این ایه قرآنند که «یُریدُونَ اَن یطفِؤا نُورَالله» اما بدانند اگر هجمه‌ها علیه بنیانگذار کبیر انقلاب به صدها برابر این نیز برسد نه تنها جایگاه خمینی عزیز در دل مردم ایران و جهان کاسته نخواهد شد بلکه این نور و عشق روز به روز افزونتر خواهد شد چرا که «نتوان بر چهره خورشید خاک پاشید».
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها