امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108963
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۷
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تنی چند از خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) صبح امروز با حضور در

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تنی چند از خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) صبح امروز با حضور در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پرچم متبرک آستان مقدس امام رئوف را در محیط تحریریه و ادارات این خبرگزاری گرداندند.

در ادامه این حضور یکایک خبرنگاران و مدیران گروه‌های خبری این خبرگزاری، نسبت به بالاترین نشان حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا که همان پرچم سبز رنگ منقش به آیه‌ی «نصر من الله و فتح قریب» است ادای احترام نموده و تبرک جستند. در این برنامه جوی سرشار از معنویت فضای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; را عطرآگین نموده و تعداد زیادی از اعضای تحریریه را متاثر ساخته بود.

شایان ذکر است تعدادی از خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) که به مناسبت دهه کرامت چند روزی است در تهران به سر می‌برند، تحت عنوان کاروان «زیر سایه خورشید» برای ارتقاء معرفت دینی در جامعه و ایجاد شور و نشاط معنوی، بستری را برای ارتقاء معرفت و دلبستگی مردم به ساحت ائمه هدی(ع) به ویژه امام رئوف(ع) فراهم آورده‌اند.

کاروان «زیر سایه خورشید» همزمان با تهران در سراسر کشور مشتاقان زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) را به زیارت معنوی آن امام رئوف میهمان کرده‌اند . «زیر سایه خورشید» در تهران تا کنون در بیمارستان‌های مختلف تهران، مزار شهدای انقلاب، مرقد منور امام خمینی(ره) و امامزاده صالح حضور پیدا کرده و این برنامه در روزهای آینده ادامه پیدا خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، این خبر به وسیله خادمان حرم امام رضا(ع) منتشر شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها