امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108966
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۴
تعداد بازدید: 35
سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه ...

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری مبنی بر ضرورت قدرتمند شدن برای اثرگذاری در عرصه جهانی، گفت:‌ لازم است قوای سه‌گانه برای تحقق این مهم اقدام ویژه انجام دهند.

وی نقش‌آفرینی در عرصه بین‌الملل را مشروط به اجماع در داخل بر روی ضرورت آن عنوان کرد و افزود: باید برای نیل به این هدف، برنامه‌‌ریزی بلندمدت داشته باشیم.

نقوی حسینی همچنین گفت:‌ نظم جهانی نظام سلطه در حال فروپاشی است و جمهوری اسلامی ایران در جریان شکل‌گیری نظم نوین باید حرف برای گفتن داشته باشد.

وی با تأکید بر تشکیل کمیسیون ویژه و اتاق فکر در همه قوا،‌ شورای عالی انقلاب فرهنگی، مجمع تشخیص مصلحت نظام و دیگر نهادهای عالی کشور به ‌منظور تدوین راهبردهای مورد نیاز اظهار کرد:‌ احساس مسئولیت ما در این زمینه بسیار مهم است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ جمهوری اسلامی در قبال نظم نوین جهانی، دارای رسالتی تاریخی است که جهت به انجام رساندن آن باید با سعه صدر و وسعت دید از چالش‌های بی‌مورد پرهیز کرده و بر روی اصول تمرکز شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها