امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108971
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۴
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمدباقر نوبخت دقایقی پیش در جمع منتخبان شورای اسلامی خراسان رضوی در فرمانداری مشهد اظهار داشت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، محمدباقر نوبخت دقایقی پیش در جمع منتخبان شورای اسلامی خراسان رضوی در فرمانداری مشهد اظهار داشت: دولت کنترل تورم را در اختیار دارد.
نوبخت در ادامه گفت: وجه مشترک دولت و شما نمایندگان مردم این است که دغدغه خدمت به مردم را دارید.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در کل کشور بیش از 2 هزار و 900 طرح ناتمام وجود دارد و ما در این سفر برای کلنگ‌زنی پروژه جدیدی به استان خراسان رضوی سفر نکرده‌ایم.

سخنگوی دولت یازدهم ادامه داد: باید تا پایان سال جاری بسیاری از طرح‌هایی که قولشان را دادیم و به آنها متعهد شده‌ایم به بهره‌برداری برسد.

وی تصریح کرد: همچنین برخی از مشکلات در سال جاری نمی‌توان به آنها رسیدگی کرد و باید با برنامه‌ریزی مشکلات و مسائل را برای سال آینده اولویت‌بندی کرد.

به گفته نوبخت کشور ما در شرایط تحریمی به سر می‌برد. روزانه 4 میلیون بشکه نفت تولید می‌کنیم اما تنها امکان صادرات یک میلیون بشکه نفت را داریم و این در حالی است که به واسطه تحریم‌ها پول آن در شرایط بسیار سختی به ریال تبدیل می‌شود.

وی با اشاره به مذاکرات انجام شده اخیر گفت: بدخواهان نظام و غربی‌ها در چند دور مذاکرات انجام شده تنها اجازه ورود 2/4 میلیارد دلار و سپس 8/2 میلیارد دلار از اعتبارات ایران را داده‌اند.

سخنگوی دولت با بیان اینکه در حال حاضر ما در جنگ اقتصادی هستیم و البته این جنگ نوع تقابلش متفاوت است گفت: در این جنگ ما فقط حق خودمان را می‌خواهیم و همانطور که در نظرسنجی‌ها مشخص است ما آمده‌ایم حق خود را بگیریم و این کار را با مذاکره و حرف زدن انجام می‌دهیم.

معاون برنامه‌ریزی و مدیریت راهبردی رئیس‌جمهور ادامه داد: غربی‌ها برای اینکه چهره زشتی از اسلام را نمایان کنند آمدند گروهی به اسم داعش را تشکیل دادند و با انتشار فیلم‌های مختلف از قتل‌عام و کشتار مردم توسط آنها می‌گویند که اسلام این است.

وی بیان کرد: آنها با تاکتیک‌های مختلف درصدد حذف چیزی هستند که در رأس آن امام رئوف ما و رهبری وجود دارد لذا آنها به دنبال بدنام کردن اسلام هستند.

وی تصریح کرد: ما در روزهای سخت و تنگنا وارد کار شدیم و در حالی که در هفت، هشت سال گذشته فقط در یک مورد تنها 700 میلیارد دلار وارد حساب دولت قبلی شد اما الان در کشور دچار نداری شدیم و باید با این مشکلات مقاومت کنیم و همچنین توزیع عادلانه اعتبارات را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه الان در برنامه پنجم توسعه هستیم و سال آینده سال آخر این برنامه است گفت: امسال باید برنامه ششم را بنویسیم و در کنار تدوین برنامه ششم توسعه بودجه سال آینده را در دست بررسی و تدوین داریم.

وی در پایان سخنانش خطاب به اعضای شورای اسلامی استان گفت: شما باید در استان نقش راه توسعه استان را تهیه کنید لذا این امر موجب می‌شود که فعالیت‌ها و کارها سریع‌تر انجام شوند.

انتهای پیام/70005/صا40/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها