امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108987
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۴
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام سید رضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره زمان برگزاری همایش ...

حجت‌الاسلام سید رضا تقوی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره زمان برگزاری همایش سراسری اصولگرایان که قرار است با حضور آیت‌الله مصباح برگزار شود گفت: زمان آن هنوز مشخص نشده است اما ما در حال انجام مقدمات این همایش سراسری هستیم.

حجت‌الاسلام تقوی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود این همایش تا قبل از محرم برگزار خواهد شد گفت: بله تلاش می‌کنیم که این همایش را برگزار کنیم اما زمان دقیق آن هنوز مشخص نیست.

عضو جامعه روحانیت مبارز در عین حال با بیان اینکه ما در حال ارزیابی سطح، وسعت و مکان این همایش هستیم درباره اینکه آیا سخنرانی آیت‌الله مصباح قطعی است گفت: ما به صورت کلی این مسئله را به ایشان گفته‌ایم اما هنوز زمان دقیق‌اش مشخص نشده است.

وی درباره جلسات جامعه روحانیت نیز تصریح کرد: جلسات به ریاست آیت‌الله موحدی کرمانی در غیاب آیت‌الله مهدوی‌کنی برگزار می‌شود و هیچ خللی در روند کار و جلسات ایجاد نشده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار