امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109011
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۵
تعداد بازدید: 52
قاسم‌ جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت:‌ اخراج مربیان پیش‌دبستانی توسط

قاسم‌ جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت:‌ اخراج مربیان پیش‌دبستانی توسط وزارت آموزش و پرورش و به کارگیری نیروهای بازنشسته و نیروهای آزاد خلاف قانون است و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قطعا این موضوع را پیگیری می‌کند.

وی افزود: طبق قانونی که دو سال پیش در مجلس به تصویب رسید، چنانچه وزارت آموزش و پرورش نیاز به نیرو داشته باشد باید از طریق برگزاری آزمون اقدام به جذب نیرو کند که در این فرایند نیروهای خرید خدمت و پیش‌دبستانی در اولویت قرار دارند.

نماینده بجنورد تصریح کرد:‌ اینکه آموزش و پرورش اقدام به برگزاری آزمون استخدامی نمی‌کند به این معناست که نیازی به نیروی جدید ندارد، اما اینکه از یک سو عنوان شود که ما نیاز به نیرو نداریم و از سوی دیگر نیروهای بازنشسته به کار گرفته شده و مربیان پیش‌دبستانی کنار گذاشته شوند هم خلاف قانون و هم خلاف اخلاق است.

جعفری خاطرنشان کرد:‌ تنها جرم مربیان پیش‌دبستانی این است که دست‌شان به جایی نمی‌رسد و نمی‌توانند لابی کنند و باید گفت که ضعیف‌کشی کار درستی نیست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها