امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109013
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۵
تعداد بازدید: 48
مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره محور سخنان مقام معظم

مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره محور سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: من تا به حال مشابه این تحلیل را نشنیده بودم و یکی از بی‌نظیرترین تحلیل‌هایی بود که در چند سال اخیر شنیده‌ام.

وی افزود: اگر این تحلیل سال‌های پیش مطرح می‌شد شاید این مقدار موضوعیت نداشت، اما اکنون درست در زمان خود مطرح شد.

رحماندوست به دنیای دوران جنگ سرد اشاره کرد و گفت: در آن زمان دنیا دوقطبی بود و اصلاً جایی برای نظم جدید وجود نداشت، اما به یکباره با فروپاشی شوروی شرایط تغییر کرد و مقاومت جان تازه‌ای گرفت.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: اگر یک زمان بحث تقابل شرق و غرب بود، امروز بلوکی به نام اسلام وارد عرصه جهانی شده و غرب نیز در حال باختن و از دست دادن اقتدار خود است.

وی جبهه اسلام را متشکل از جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهایی که به آمریکا «نه» گفته‌اند،‌خواند و تصریح کرد: کفه مقابل را کشورهای غربی تشکیل می‌دهند که با تحلیلی که رهبری ارائه دادند، در حال فروپاشی است.

رحماندوست تأکید کرد: ما باید افزایش اقتدار خود را در سطح جهانی  پیگیری کنیم تا بتوانیم خواسته رهبری را مدیریت کرده و به تضعیف نظام غربی که جز فریب در چنته ندارد، بپردازیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها