امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۲۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109050
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امینی، دبیر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در مراسم قدردانی از دست اندرکاران برگزاری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امینی، دبیر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در مراسم قدردانی از دست اندرکاران برگزاری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با بیان اینکه در این نمایشگاه، بیش از 300 یگان عملیاتی در عرصه جنگ نرم حضور داشتند، گفت: در این رزمایش فرهنگی، بخش کوچکی از توانایی هایمان را به رخ دشمنان و بدخواهان کشاندیم.

وی با بیان اینکه این گروه های فرهنگی، گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند، تصریح کرد: امسال شاهد استقبال چشمگیر خانواده های شهدا،  نخبگان فرهنگی و مسئولان انقلابی کشور در این رویداد بزرگ فرهنگی بودیم.

امینی گفت: آغاز به کار این نمایشگاه با تبرک و تمین پرچم حرم مطهر سیدالشهدا و زمزمه نام مقدس ایشان انجام شد و همین به کار برکت داد. در این نمایشگاه ده ها هزار محصول فرهنگی در قالب  2200 عنوان، در اختیار  هزاران تن از مردمی که علاقه مند به جبهه فرهنگی انقلاب هستند، قرار گرفت.

وی افزود: استقبال از این محصولات خارج از حد تصور بود و همین امر موجب شد تا به دلیل  ازدحام جمعیت، تحویل محصولات با تاخیر همراه شود.

امینی با بیان اینکه در این نمایشگاه، کیوسک رسانه جبهه فرهنگی انقلاب رونمایی شد، گفت: استقبال از این محصول که توسط جوانان داخل کشور تهیه و عرضه شده است، چشمگیر بود به نحوی که ده ها مجموعه فرهنگی از سراسر کشور تقاضای استفاده از این محصول را در شهرهای مختلف کشور داشتند.

وی گفت: کیوسک رسانه جبهه فرهنگی انقلاب معبر جدیدی برای عرضه محصولات فرهنگی و توزیع مهمات جنگ نرم است.

دبیر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: بیش از یکصد و پنجاه پایگاه اینترنتی فعال در موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و همچنین  70 موسسه در حوزه تلفن همراه با نگاه و سلایق مختلف زیر بیرق جمهوری اسلامی جمع شدند تا نشان دهند که فقط بر یک کلام تاکید دارند و آن ولایت مطلقه فقیه است.

وی با بیان اینکه در زمینه تولید بازی و پویانمایی ابتکار عمل در دست جوانان کشور قرار گرفته است، یاد آور شد: این عزیزان با وجود تمامی مشکلات قانونی، مالی و حقوقی به پا خاسته اند و نمایش بخش کوچکی از توانمندی آنان در عرصه فضای مجازی، لرزه بر اندام جبهه استکبار خصوصا آمریکا و رژیم صیهونیستی انداخته است.

امینی گفت:  رصدهای انجام شده از رسانه های غربی  نشان داده که بازتاب ها و عکس العمل های شتاب زده ای از سوی دشمن به وجود آمده است. به عنوان نمونه تنها یکی از محصولات ابتکاری که موضوع آن شبیه سازی بازی انگری برد و تبدیل آن به پرنده خوشحال و حمله آن به سمت صهیونیست ها است،  به شدت خشم آنان را بر انگیخته است.

دبیر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: اینها تنها قسمتی از فعالیت جوانان در عرصه سایبر است، چراکه برخی از آنان به دلیل رعایت ملاحظات مختلف، نتوانستند قدرت و توان خود را در این نمایشگاه به نمایش در بیاورند.

وی گفت: دشمن اگر از این توان آگاهی داشت، دست و پای خود را گم می کرد و این نوید را می دهیم که تا پایان سال، در عرصه فناوری اطلاعات و زیرساخت، از دستاوردهایی رونمایی شود که در جهان شگفتی ساز خواهد شد.

امینی خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه دغدغه مند از بی دغدغه مشخص شد و علاقه مندان به جبهه فرهنگی اسلام آینده روشنی را به نمایش گذاشتند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها