امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۰۴:۱۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109067
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر اصلانی گفت: مأموران مبارزه با موادمخدر استان با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر اصلانی گفت: مأموران مبارزه با موادمخدر استان با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر خرید و فروش گسترده موادمخدر توسط دو قاچاقچی 28 ساله و 55 ساله اهل همدان در منطقه مارلیک شهرستان ملارد موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با اقدامات اطلاعاتی شبانروزی توسط ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان و انجام تعقیب و مراقبت های شبانروزی مشخص شد قاچاقچیان موادمخدر قصد دارند مقادیری مواد را به منطقه مارلیک ملارد وارد کنند که به همین جهت محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان ملارد تحت کنترل شدید پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس غرب استان تهران با اشاره به عملیات شبانه پلیس گفت: ساعت  11 و 30 دقیقه شب گذشته قاچاقچیان موادمخدر در محور اندیشه به سمت شهریار با یک دستگاه خودروی نیسان آبی رنگ در حین حمل و انتقال موادمخدر دستگیر شدند و در بازرسی از خودروی آنان 454 کیلوگرم تریاک در 46 بسته کشف شد و یک دستگاه خودروی زانتیا مشکی رنگ نیز که به عنوان پشتیبان محموله در حال تردد بود توقیف شد.

سردار اصلانی با اشاره به عملیات دوم پلیس در شهرستان قدس گفت: با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در شهرستان قدس با انجام تعقیب و مراقبت های شبانروزی پلیس یکی از سرکرده های این باند حین تردد در منطقه قدس مورد شناسایی قرار گرفت و با تعقیب غیر محسوس پلیس در مخفیگاهش در شهرک کاوسیه قدس دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: با کنترل و مراقبت محل فعالیت قاچاقچی دستگیر شده توسط پلیس، همدست وی در حین انتقال موادمخدر توسط دو دستگاه خودروی ال 90 و پیکان وانت به داخل مخفیگاه به همراه راننده خودروی پیکان وانت و دو نفر دیگر دستگیر شدند که در بازرسی از خودروی ال 90 ، 14 کیسه حاوی 140کیلوگرم تریاک کشف شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار