امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109085
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با بیان اینکه راه‌اندازی اورژانس هوایی در استان قم موجب شده است جان بسیاری از مجروحان حوادث ...

مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با بیان اینکه راه‌اندازی اورژانس هوایی در استان قم موجب شده است جان بسیاری از مجروحان حوادث ترافیکی از مرگ نجات یابد تصریح کرد: اورژانس هوایی تا کنون 14 پرواز امید بخش داشته که منجر به نجات 30 مجروح و انتقال آنان به بیمارستان شهید بهشتی شده است.

وی با تبیین برخی حوادث مهم ترافیکی که در هفته گذشته رخ داد بیان کرد: در تماس با اورژانس 115 تصادف پراید و پژو در محور کهک گزارش شد که به سرعت نزدیکترین آمبولانس‌ها به محل حادثه اعزام شد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم ادامه داد: پس از رسیدن کارشناسان اورژانس 115 به محل حادثه، وضعیت وخیم مجروحان گزارش و درخواست اورژانس هوایی شد که به سرعت بالگرد اورژانس 115 در محل حادثه حضور یافت و دو مجروح این حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند.

وی با اشاره به وقوع حادثه دیگری در همین منطقه گفت: دو نفر که در منطقه کهک از ارتفاع سقوط کرده بودند نیز با اورژانس هوایی به مرکز درمانی شهید بهشتی منتقل شدند.

فراهانی در ادامه از فوت جوان 20 ساله قمی در حادثه تصادف رانندگی خبر داد و تصریح کرد: بر اثر برخورد شدید موتورسیکلت با یک دستگاه خودروی سنگین در تقاطع بلوار کیوانفر و خیابان حاج زینل، این جوان موتورسوار به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.

وی همچنین از وقوع حادثه دیگری در میدان نواب خبر داد و بیان کرد: بر اثر برخورد موتورسیکلت با سواری، چهار نفر سرنشینان موتورسیکلت مجروح شدند که در میان مجروحان این حادثه دو کودک شش ماهه و سه ساله نیز بودند که پس از دریافت خدمات درمانی اولیه، توسط کارشناسان اورژانس 115 به مراکز درمانی اعزام شدند.

انتهای پیام/78005/ع30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها