امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109086
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اصفهان، رسول زرگرپور در مراسم افتتاح مرکز بهداشتی درمانی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اصفهان، رسول زرگرپور در مراسم افتتاح مرکز بهداشتی درمانی شهید بهشتی شهرستان خوانسار، خواستار رسیدگی به دستورات اکید وزیر بهداشت و درمان برای تجهیز هرچه سریعتر بیمارستان سیدالشهدا به لحاظ نیاز مبرم و ضروری مردم استان به خدمات این مرکز درمانی شد.

وی در مراسم افتتاحیه مرکز بهداشتی درمانی شهید بهشتی شهرستان خوانسار با اشاره به حضور خود در بیمارستان سیدالشهدای اصفهان گفت: وضعیت بسیار نامطلوبی را از لحاظ بیمارستانی و فیزیکی در این بیمارستان شاهد بودم.

استاندار اصفهان با بیان اینکه این بیمارستان برای بیماران سرطانی استان اصفهان و سایر استان‌ها مهیا شده است، اظهار داشت: با وجود اینکه بیمارستان سیدالشهدا از لحاظ پزشک و پرستار وضعیت مطلوبی داشت اما وضعیت آن را به لحاظ فیزیکی بسیار نامناسب دیدم.

وی به ساختمان مجاور این بیمارستان اشاره کرد و اظهار داشت: این ساختمان توسط خیرین و با کیفیت بسیار خوب ساخته شده اما تجهیزات ندارد و منتظر تجهیز شدن آن هستیم.

زرگرپور گفت: تجهیز این بیمارستان در کمترین زمان ممکن به لحاظ نیاز مبرم مردم استان به خدمات این مرکز درمانی ضروری است.

وی به اجرای طرح تحول سلامت اشاره داشت و افزود: با اجرای این طرح بسیاری از مشکلات بیماران حل شده است و رضایت مردمی را در برداشته که در این راستا مردم بارها از اقدامات انجام شده تشکر کرده‌اند.

شایان ذکر است مرکز بهداشتی، درمانی شهید بهشتی خوانسار به همت خیر نیکوکار خوانساری، فضل‌الله جواهری در زمینی به وسعت 400 متر مربع در 6 طبقه با یک‌هزار و 800 مترمربع زیربنا و با 22 میلیارد ریال اعتبار در مدت سه سال احداث شده و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز با هزینه 6 میلیارد ریال آن را تجهیز کرده است.

انتهای پیام/2301/ش

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها